letula
25.02.10,13:19
Zbaviť sa automat.prihlasovania.Ten "druhý si klikne,a číta moje maily. Tak to nechcem.Poraďte mi ,ako odstránim tento problémik! Neprišla som nato-snažím sa ale Stále začiatočníčka.:mad:
marjankaj
25.02.10,12:33
Zbaviť sa automat.prihlasovania.Ten "druhý si klikne,a číta moje maily. Tak to nechcem.Poraďte mi ,ako odstránim tento problémik! Neprišla som nato-snažím sa ale Stále začiatočníčka.:mad:

Zmeň si heslo a nedaj si ho zapamätať.
letula
25.02.10,13:22
Dobrá rada-urobila som tak.Zmazala,a dala iné. Ale pri prihlasovaní si musím aj tak dať to staré,aby som sa do schránky dostala. Je iný postup? To není spôsob,ako to odblokovať?
Chobot
25.02.10,13:45
Dobrá rada-urobila som tak.Zmazala,a dala iné. Ale pri prihlasovaní si musím aj tak dať to staré,aby som sa do schránky dostala. Je iný postup? To není spôsob,ako to odblokovať?

Tak potom si si ho asi nezmenila...
arizona
25.02.10,17:43
1,
V Mozille skús ( možno je niečo podobné aj v iných prehliadačoch, neviem presne)
- Nástroje - Možnosti - Bepečnosť - Uložené heslá (daj si zobraziť) . Ak ho tam vidíš, daj odstrániť.

2,
Alebo prečisti CCleanerom -odstráni Ti všetky heslá. Pri opätovnom zadaní hesla si neodfajkni "zapamätať"
Chobot
26.02.10,09:06
Zbaviť sa automat.prihlasovania.Ten "druhý si klikne,a číta moje maily. Tak to nechcem.Poraďte mi ,ako odstránim tento problémik! Neprišla som nato-snažím sa ale Stále začiatočníčka.:mad:

Možno by sme ti mohli lepšie poradiť, keby si nám toho napísala viac. Napr.

V akom prehliadači pracuješ?

Do akej aplikácie sa to prihlasuješ, kde ti nezmenilo heslo?

Kto je to "ten druhý"?
letula
27.02.10,10:57
Poraďáci poradili,mám zas o dobrú skúsenosť viac.Použila som radu arizona-zabralo. No a ten "druhý? Je to používateľ toho istého počítača-člen rodiny-zvedavec jeden.Inak vám všetkým ďakujem!
mirpo
15.02.12,14:28
Prosím, ak by mi niekto vedel poradiť, veľmi by mi to pomohlo.
Už vážne neviem, čo mám urobiť, aby som odstránila z PC uložené heslo k mailu - automatické prihlasovanie. Kliknem na mail, automaticky ma prihlási, nedá sa ani zmeniť používateľské meno. Používam Windows 7 Profesional, MS Explorer 9, ide o PC v práci. Keďže cez služobný mail neprejde veľký obsah, občas posielam klientom podklady zo súkromného :mad:
Po prvom prihlásení sa ma PC spýtal, či chcem heslo uložiť – dala som nie (nikdy pre túto stránku). Napriek tomu prihl. meno aj heslo uložil. Po tomto som ukladanie hesiel vypla. Na iných stránkach meno ani heslo neukladá len na google. Nemám zakliknuté neodhlasovať.
Čo som už skúšala:
Explorer – Nástroje – Možnosti siete internet – Odstrániť (História prehľadávania)
Explorer – Nástroje – Možnosti siete internet – karta Obsah – Nastavenia – zrušila som všetko automatické dokončovanie + odstránila som históriu automatického dokončovania
Ovládací panel – Používateľské kontá – Používateľské kontá – Spravovať používateľské kontá – Spresnenie – Spravovať heslá – nie sú žiadne poverenia, certifikáty ani poverenia
Potom som reštartovala PC ale aj tak ma stále prihlasuje. Už neviem čo s tým.
Vopred veľmi ďakujem za pomoc.

PS: Nechcela som zakladať novú tému, veď táto sa presne hodí.
arizona
15.02.12,14:44
Mozno malickost, ale...
pozrela si v moznostiach, ci pre tu stranku nemas ulozene heslo?
Ak ano, daj odstranit. Pri dalsom prihlasovani zaskrtni "nezapamatat" malo by to fungovat.
mirpo
16.02.12,06:32
Myslíš toto: Možnosti siete internet - Zabezpečenie - Nastavenie... - Overenie používateľa - Zobraziť výzvu na zadanie mena a hesla? Nemám tam automatické prihlasovanie. Alebo hľadám nesprávne? Už sa ma nepýta, či chcem uložiť heslo.
Arizona ďakujem za ochotu a pomoc.
ivka70
16.02.12,06:45
Musis dat:
Explorer – Nástroje – Možnosti siete internet – Odstrániť ...a musis mat zaskrtnute hesla a pre istotu nemat zaskrtnute zachovat udaje oblubenej webovej lokality ....

a potom dat zmazat .....
arizona
16.02.12,08:27
Myslíš toto: Možnosti siete internet - Zabezpečenie - Nastavenie... - Overenie používateľa - Zobraziť výzvu na zadanie mena a hesla? Nemám tam automatické prihlasovanie. Alebo hľadám nesprávne? Už sa ma nepýta, či chcem uložiť heslo.
Arizona ďakujem za ochotu a pomoc.
Myslela som pozriet na ulozene hesla
Moznosti-ostatne polozky-hesla ...tam ponuka moznost spravovat hesla. ked na to kliknes, ukaze ti ktore hesla mas ulozene.
Takto je to v chrome, v inych prehliadacoch je mozno inak formulovana otazka...
Ide o to, aby si videla vsetky stranky, ku ktorym mas ulozene hesla. ked ti tu ponuku ukaze, tak sa iba kurzorom nastav na to, co chces zmazat a ponukne ti moznost "odstranit"...iba odfajkni ;)

Ina moznost je precistit PC CCleanerom. Ale pozor,tam vymaze vsetky hesla, takze si budes musiet pozadavat odznova.
mirpo
16.02.12,08:44
Musis dat:
Explorer – Nástroje – Možnosti siete internet – Odstrániť ...a musis mat zaskrtnute hesla a pre istotu nemat zaskrtnute zachovat udaje oblubenej webovej lokality ....

a potom dat zmazat .....
Hej, tiež som si myslela, že by to malo fungovať. Ale to som už tiež dávala, no nefunguje :(
mirpo
16.02.12,08:51
Myslela som pozriet na ulozene hesla
Moznosti-ostatne polozky-hesla ...tam ponuka moznost spravovat hesla. ked na to kliknes, ukaze ti ktore hesla mas ulozene.
Takto je to v chrome, v inych prehliadacoch je mozno inak formulovana otazka...
Ide o to, aby si videla vsetky stranky, ku ktorym mas ulozene hesla. ked ti tu ponuku ukaze, tak sa iba kurzorom nastav na to, co chces zmazat a ponukne ti moznost "odstranit"...iba odfajkni ;)

Ina moznost je precistit PC CCleanerom. Ale pozor,tam vymaze vsetky hesla, takze si budes musiet pozadavat odznova.

Nenašla som žiadne uložené heslá pre žiadnu stránku, nemám uložené žiadne cookies,... Použijem PC Cleaner. Ďakujem za pomoc.
Kabaka123
24.05.17,14:54
hlavne, že si poriešila...