luckkka
25.02.10,18:18
Dobry den,

prosim vas vie mi niekto poradit, ako by bolo najlepsie, robim jednemu znamemu danove priznanie, je SZCO a kazdy mesiac fakturuje proviziu do madarska za sprostredkovanie predaja na slovensku,chcem mu spravit danove pausalnym sposobom, nebol by tu ziadny problem.. lenze teraz ked pocitam prijmy a kontrolovala som to z VFA prisla som na to ze z madarska prisla nejaka platba ale fa su okrem decembrovej uhradene vsetky, takze ju nemam k comu priradit a ta decembrova je tiez uhradena kompletne cela v januari 2010.. co stym prijmom? znamy nevie za co to je, nepamata si.. :( a dotycny majitel v madarsku je odcestovany takze nam nevie pomoct, mam to dat ako ciastocnu uhradu tej decembrovej a v dalsom roku sa vyfakturuje nieco na tu sumu co neviem sparovat, aby to bolo na cisto a mal to aj on vo svojom uctovnictve? alebo si nemam priznat ten prijema a dat to ako osobna spotreba? lenze je tam nazov tej madarskej firmy..

prosim poradte.. dakujem
luigi72
25.02.10,18:26
Ja by som s tym pockal. Co ak ta platba prisla omylom? A co je to za SZCO, ze si nepamata, za co to je? Nevystavoval cely rok faktury, platili mu len tak hala-bala za sprostredkovanie? :eek:
luckkka
25.02.10,18:28
no asi tak.. proste on nevie co to je.. :) takze urcite to nemam zahrnut do prijmov? necham to tak..