mapper
25.02.10,19:12
Dobrý večer,
rada by som sa spýtala na SZCO, ktorá bude mať povinnosť platiť preddavky na daň, ktoré jej vychádzajú zo živnosti §6, ale tiež má príjem podľa §8 za predaj nehnuteľnosti, ktorý nebol oslobodeny od dane.
Keď budem počítať preddavky, musím ich počítať aj z § 8 alebo len z § 6?
Ďakujem za radu.
veronikasad
25.02.10,19:21
Dobrý večer,
rada by som sa spýtala na SZCO, ktorá bude mať povinnosť platiť preddavky na daň, ktoré jej vychádzajú zo živnosti §6, ale tiež má príjem podľa §8 za predaj nehnuteľnosti, ktorý nebol oslobodeny od dane.
Keď budem počítať preddavky, musím ich počítať aj z § 8 alebo len z § 6?
Ďakujem za radu.
v prílohe tohto príspevku máš praktickú pomôcku na výpočet preddavkov


http://www.porada.sk/1297719-post66.html