comodo
25.02.10,19:42
Zaujimava prihoda mozno i s trestnym podtonom sa mi prihodila dnes v Novom Meste nad Vahom. Neskor som si spomenul ze take nieco som videl asi pred pol rokom v Trencine. Asi 30 rocny muz , nezdal sa mi 100% Slovak, mozno iba ineho narecia sa ma pyta ze kolko km je do Ziliny. Ja reku co ja viem 90-100 ? A on vytiahne v krabicke hodinky a ponuka mi ich zadarmo. Nepozdavalo sa mi , reku naco su mi hodinky , doma ich skutocne mam dvoje a nenosim ich . Vytiahne el, holiaci strojcek a ze zober aj ten . Zadarmo. Vtedy som si spomenul na to ze som tohoto chlapa videl v TN presne v tejto situacii. Poculi ste niekto o tom , co to moze byt za habaduru ? Normalne sa mi to nezda. Myslim ze s tym otravoval i iych na parkovisku.
Stanislav 1975
25.02.10,18:45
Zaujimava prihoda mozno i s trestnym podtonom sa mi prihodila dnes v Novom Meste nad Vahom. Neskor som si spomenul ze take nieco som videl asi pred pol rokom v Trencine. Asi 30 rocny muz , nezdal sa mi 100% Slovak, mozno iba ineho narecia sa ma pyta ze kolko km je do Ziliny. Ja reku co ja viem 90-100 ? A on vytiahne v krabicke hodinky a ponuka mi ich zadarmo. Nepozdavalo sa mi , reku naco su mi hodinky , doma ich skutocne mam dvoje a nenosim ich . Vytiahne el, holiaci strojcek a ze zober aj ten . Zadarmo. Vtedy som si spomenul na to ze som tohoto chlapa videl v TN presne v tejto situacii. Poculi ste niekto o tom , co to moze byt za habaduru ? Normalne sa mi to nezda. Myslim ze s tym otravoval i iych na parkovisku.

Neviem presne o čo mu išlo, ale určite by to nič príjemné pre teba nebolo...:mee:
arizona
25.02.10,18:53
Asi bol na školení u tých dievčiniek, čo bývajú pri vstupných dverách v Hypermarketoch, Tescách, Kauflandoch a pod.
Zatarasia Ti cestu a ponúkajú Ti zadarmo parfém, či inú kozmetiku.
Pokým sa stihneš nadýchnuť a niečo spýtať, tak Ti dohadzujú ďaľšie fľaštičky ....ale tie si už musíš samozrejme prikúpiť. Pod 30€ to veru nie je.
Ale ten pôvodný darček zadarmo dostaneš, iba ked si kúpiš všetko ostatné:---

Určite to ani tento muž nenúka zadarmo. Nepustil by ťa preč, pokým by si mu niečo nedal napr. na pivo. Sú to zväčša kradnuté, a nefunkčné haraburdy, takže mu je jedno, koľko dostane. Oni sú majstri v ukecávaní.Alebo nejaký parťák stojí neďaleko a čaká, pokým vytiahneš "budilár"...:cool:
Obchádzať oblúkom...!!!
kováčJi
25.02.10,19:18
Asi bol na školení u tých dievčiniek, čo bývajú pri vstupných dverách v Hypermarketoch, Tescách, Kauflandoch a pod.
Zatarasia Ti cestu a ponúkajú Ti zadarmo parfém, či inú kozmetiku.
Pokým sa stihneš nadýchnuť a niečo spýtať, tak Ti dohadzujú ďaľšie fľaštičky ....ale tie si už musíš samozrejme prikúpiť. Pod 30€ to veru nie je.
Ale ten pôvodný darček zadarmo dostaneš, iba ked si kúpiš všetko ostatné:---

Určite to ani tento muž nenúka zadarmo. Nepustil by ťa preč, pokým by si mu niečo nedal napr. na pivo. Sú to zväčša kradnuté, a nefunkčné haraburdy, takže mu je jedno, koľko dostane. Oni sú majstri v ukecávaní.Alebo nejaký parťák stojí neďaleko a čaká, pokým vytiahneš "budilár"...:cool:
Obchádzať oblúkom...!!!

BA pumpa na Zlatých pieskoch :
- príklepka nová - komplet v kufríku
- Hugo boss - teraz čornutý - potrebujem na dávku - aspoň 300 (Sk)
- BA Metro hodinky mi skoro hodil do auta (a keď som vyšiel z Metra znovu - si ma nepamätal )
Neotvárať ani okno ani dvere a odísť.
Stanislav 1975
25.02.10,19:26
BA pumpa na Zlatých pieskoch :
- príklepka nová - komplet v kufríku
- Hugo boss - teraz čornutý - potrebujem na dávku - aspoň 300 (Sk)
- BA Metro hodinky mi skoro hodil do auta (a keď som vyšiel z Metra znovu - si ma nepamätal )
Neotvárať ani okno ani dvere a odísť.

Ja zasa doplním-Petržalka-cigoši mi ponúkali tie prikrývky špeciálne nealergické...:D
kováčJi
25.02.10,19:28
Ja zasa doplním-Petržalka-cigoši mi ponúkali tie prikrývky špeciálne nealergické...:D

Ale ja som alergický - na tie ponuky :---:--- .
Laco-monter
25.02.10,19:46
To isté robili dvaja OTO pri Hlavnej stanici v BA pred 4 rokmi.

SHIT !:eek:
220870
25.02.10,20:06
Tiež sa mi stalo pri Metro Nitra.hodil mi to zadara do auta.Zatvoril som okno ,naštartoval som a zavolal pri vstupe ochranku Metro.
Chobot
26.02.10,09:51
Zaujimava prihoda mozno i s trestnym podtonom sa mi prihodila dnes v Novom Meste nad Vahom. Neskor som si spomenul ze take nieco som videl asi pred pol rokom v Trencine. Asi 30 rocny muz , nezdal sa mi 100% Slovak, mozno iba ineho narecia sa ma pyta ze kolko km je do Ziliny. Ja reku co ja viem 90-100 ? A on vytiahne v krabicke hodinky a ponuka mi ich zadarmo. Nepozdavalo sa mi , reku naco su mi hodinky , doma ich skutocne mam dvoje a nenosim ich . Vytiahne el, holiaci strojcek a ze zober aj ten . Zadarmo. Vtedy som si spomenul na to ze som tohoto chlapa videl v TN presne v tejto situacii. Poculi ste niekto o tom , co to moze byt za habaduru ? Normalne sa mi to nezda. Myslim ze s tym otravoval i iych na parkovisku.

Títo darcovia nie sú predajcovia. Ten tovar je buď nefunkčný črep alebo kradnutá vec. Nanúti ti ju a potom bude pýtať nejakú symbolickú sumu za to (5, 10, 15, 20 EUR - podľa hodnoty veci).

Iným postupom je - ako to skúsili aj na mne v podchode na pohyblivých schodoch - že tovar strkajú pod kabát (akože schovať, nech to nikto nevidí), bundu, pričom druhou rukou šacuje vačky. Našťastie som nemal nič cenné vo vreckách a rýchlo som sa ho zbavil. Títo majú šikovné ruky, ani nezistíte, kedy vám vyberú peňaženku či mobil z vačku.

Bol som svedkom viacerých krádeží. Holka s ruksačikom na chrbte na pohyblivých schodoch - hneď za ňou cigaňa. Ja som bol za nimi asi o 5 schodov ďalej. Cigaňa jej pekne otvorila ruksačik a vybrala mobil. Cigaňo som dobehol, vytrhol jej mobil z ruky a vrátil dievčine. Ani nevedela, že sa jej niekto hrabal v ruksačiku.
kaco11
26.02.10,16:25
toto sa deje pravidelne. Ba Nivy, Ivanka-metro, petržalka tesco,zlaté piesky tesco, hlavná stanica ba. V parfémoch je voda, ktorá nevonia, Elektronika je nefunkčná a ostatné veci sú práve ukradnuté. Čo sa týka tých parfémov chodia ich predávať aj do viedne. Už sa stalo, že pri svojej práci sme im ich našli a ked sme ich rozbalili bola to voda. Ináč flákóny vyzerajú ako keby s nimi nikto nemanipuloval. Sranda. Otočiť ich a nakopať niekam alebo zavolať hliadku.
axbx
26.02.10,19:59
Aj mne nukal jeden pri Metro vo Zvolene. Prave som kupil priklepku a on mi nukal kludne dalsiu v kufriku, ako nova, Bosch. Iste si ju aj "kupil", ked mi ju lacno nukal. A naco, ked vidi, ze mam.