Inuska17
25.02.10,19:59
prosím Vás do koľkých dní po ukončení pracovného pomeru treba zaslať evidenčný list dôch. poistenia? A ešte jedna otázka. Potvrdenie na dávku v nezamestnanosti stačí zamestnancovi vystaviť po najbliššom výplatnom termíne po prepustení?
rodina1
26.02.10,05:24
prosím Vás do koľkých dní po ukončení pracovného pomeru treba zaslať evidenčný list dôch. poistenia? A ešte jedna otázka. Potvrdenie na dávku v nezamestnanosti stačí zamestnancovi vystaviť po najbliššom výplatnom termíne po prepustení?
Evidenčný list dôchodkového poistenia treba zaslať do troch dní po ukončení PP ( § 231 ods. 1 písm. j) zákona č. 461/2003 Z.z. o sociálnom postení v znení nesk. predpisov),
potvrdenie na dávku v nezamestnanosti stačí tak ako píšeš.
drobeceva
26.02.10,05:29
Evidenčný list dôchodkového poistenia treba zaslať do troch dní po ukončení PP ( § 231 ods. 1 písm. j) zákona č. 461/2003 Z.z. o sociálnom postení v znení nesk. predpisov),
potvrdenie na dávku v nezamestnanosti stačí tak ako píšeš.
Je to tak, ako Jarmilka odpovedala.
Ale predpokladám, že mzdárky /hovorím hlavne za seba/ to robia až po mesačnej mzdovej uzávierke.
Inuska17
26.02.10,14:45
Ďakujem poklady, čo ja by som bez Vás robila. Ja by som dala nobelovu cenu kto vymyslel túto stránku.