leninka23
25.02.10,20:02
Dobrý večer, prosím odovzdáva sa aj niaké ročné zúčtovanie DPH za celý rok? Dík za odpoveď.
Rozalka
25.02.10,20:02
Nie
a_je_to
25.02.10,23:03
Dobrý večer, prosím odovzdáva sa aj niaké ročné zúčtovanie DPH za celý rok? Dík za odpoveď.
Aj moja odpoveď v presnom rozsahu otázky je "nie". Ale neviem, či sa nepýtaš na ročné vysporiadanie pomerného odpočítania dane podľa § 50, ods. 4 ZoDPH. Klikni si na zákon o DPH - tu a prečítaj si odpoveď v tomto paragrafe. Tá by bola "áno", ak si mala v roku 2009 oslobodené plnenia a koeficient. Ak nie - tak potom nie !