Pohar
26.02.10,09:08
Prosím v TV novinách bol problém o vitamínoch Natura spoločnosti.
Dnes prišiel otcovi list aj s balíčkom - vzorka...nič nepodpisoval....ani neobjednal...
je tam šek..za poštovné...
čo robiť?
Pohar
26.02.10,08:35
prosím neporadí nikto ako reagovať na tú zasielku?
Blankake
26.02.10,08:37
prosím neporadí nikto ako reagovať na tú zasielku?
Dostal ju doporučene?
Pohar
26.02.10,08:47
Dostal ju doporučene?
nie
obyčajná zasielka
len bolo to v TV novinách na markíze
podobný prípad..že ludia dostávajú 3 Omega kys. vitamíny z firmy Natura...
a my nevie čo s tým...
Blankake
26.02.10,08:51
nie
obyčajná zasielka
len bolo to v TV novinách na markíze
podobný prípad..že ludia dostávajú 3 Omega kys. vitamíny z firmy Natura...
a my nevie čo s tým...
ja by som to zahodila a nereagovala, nič neplatila...
marko182
26.02.10,09:58
Pokial nic neobjednaval, nic nepodpisoval, tak to moze smelo odignorovat.
buchač
26.02.10,10:01
Prosím v TV novinách bol problém o vitamínoch Natura spoločnosti.
Dnes prišiel otcovi list aj s balíčkom - vzorka...nič nepodpisoval....ani neobjednal...
je tam šek..za poštovné...
čo robiť?


ja by som to zahodila a nereagovala, nič neplatila...

Blanka ....aj vitamíny ?

Lebo tie by som pekne zužitkoval ....či ...?

....ozaj , čo je to šek a poštovné ...nerozumiem ....;)
marko182
26.02.10,10:04
Blanka ....aj vitamíny ?

Lebo tie by som pekne zužitkoval ....či ...?

Ja by som teda vitaminy od nejakych pofidernych firiem neuzival...
Blankake
26.02.10,10:08
Blanka ....aj vitamíny ?

Lebo tie by som pekne zužitkoval ....či ...?

....ozaj , čo je to šek a poštovné ...nerozumiem ....;)
Neviem, čo je to za značka, či je to seriózna firma... :rolleyes:...a neviem, koľko toho poslali, aké konkrétne sú to vitamíny, či sa oplatí riskovať...či...?
bupi
26.02.10,10:40
Cele vyhodit do kosa.:cool:
Chobot
26.02.10,10:57
Prosím v TV novinách bol problém o vitamínoch Natura spoločnosti.
Dnes prišiel otcovi list aj s balíčkom - vzorka...nič nepodpisoval....ani neobjednal...
je tam šek..za poštovné...
čo robiť?

Firma NaturaMed robí riadnu šarapatu na SLovensku, už aj na porade sa o nich písalo:

http://www.porada.sk/t119986-zavaznost-nepodpisanej-objednavky-naturamed.html
terezamaria
26.02.10,11:06
Prosím v TV novinách bol problém o vitamínoch Natura spoločnosti.
Dnes prišiel otcovi list aj s balíčkom - vzorka...nič nepodpisoval....ani neobjednal...
je tam šek..za poštovné...
čo robiť?

Pokiaľ ste nič neobjednávali, treba to zahodiť do koša. Ako viete, že tie vitamíny sú certifikované a nie sú zdraviu škodlivé?
Pohar
26.02.10,12:00
tak som trochu pozerala na webe...
našla som bolo to aj v nedelu v relácii Lampáreň...http://www.markiza.sk/relacia/lamparen
dufam že sem možem dať ten link..ak nie prosím administrátora nech to zmaže
dakujem

takže nie sme sami...kto má problém...
marko182
26.02.10,12:46
takže nie sme sami...kto má problém...

Vobec nie ste sami... dalsie staznosti tu:
http://staznosti.sme.sk/cpas/814/NaturaMed-Pharmaceuticals-sro.html
NaturaMed
31.08.10,06:07
Dobrý den,
jsem zástupce společnosti NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o..Velice nás mrzí stížnosti které jsou níže uvedeny. Snažíme se vždy vyjít našim zákazníkům vstříct. Pokud došlo k nějakému nedorozumění, chtěli bychom Vás touto cestou požádat, abyste nás kontaktovali mezi 8 - 16 hodinou v jakýkoliv pracovní den prostřednictvím naší ZÁKAZNICKÉ LINKY :+420 389 005 115(telefonn číslo pro slovenské zákazníky +421(0)233 006 743) nebo nám napište na adresu Nemanická 16, 370 18 České Budějovice( adresa pro slovenské zákazníky P.O.BOX 35,840 00 Bratislava 4). Naši operátoři jsou připraveni Vám zodpovědět každý dotaz nebo Vám pomoci vyřešit Váš požadavek. Pro více informací o společnosti a našem abonentním programu navštivte naše webové stránky. S pozdravem tým NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.
hubatá
01.09.10,14:33
Všetko vyhoď: kvalitné vitamíny by ti nikto neposielal zadara a s nejakými pofidérnymi si môžte tak akurát poškodiť žalúdok, pečeň alebo dostať alergiu.
Inak mne je smiešne že to vôbec niekto kúpi a ešte uprostred leta keď sa treba dopovať na zimu vitamínmi v prirodzenej forme. Potom sa len divia že majú decká sople, angíny, poruchy imunity....
Ak nemáte v záhrade svoje, tak si nájdite nejakú babku so záhradou a obaja budete mať úžitok: vy z lacnej, zdravej zeleniny a ovocia - a babka že príde k nejakému euráčiku.
Ankaa7
15.12.12,21:05
Mne takýto balík tiež už dávno prišiel, sťažovala som sa aj mailom danej spoločnosti. Odpovedali mi, že potrebujú moje zákaznícke číslo, odpísala som im a od vtedy už žiadny mail neprišiel. Len pravidelne šek, ktorý sa navyšoval, ignorovala som to. No a pred pár dňami mi došiel list od INTRUM JUSTITIA SLOVAKiA s.r.o. a v ich mene chcú odo mňa vymáhať pohľadávku. Pravdepodobne "seriózna firma NaturaMed prešla na vyšší level, ako na ľuďoch zbohatnúť...

Čo teraz s tým?
Ankaa7
19.12.12,23:28
Nevie niekto poradiť?
Indeed
19.12.12,23:36
maš odpoveď v príspevku #15, ....
Mária27
20.12.12,04:06
Prečo nenecháš email? Prečo na vás doplácať?
Mária27
20.12.12,04:18
Oznám tej vymáhačskej firme, že žiadnu zmluvu si s tou pôvodnou firmou neuzavrela, naopak si sa sťažovala na otravovanie. Ak tvrdia, že nejakým spôsobom si dohodu uzavrela, oznám, že je to bol podvod a od začiatku neplatný právny úkon.

Občiansky zákonník:
§ 49a
Právny úkon je neplatný, ak ho konajúca osoba urobila v omyle vychádzajúcom zo skutočnosti,ktorá je pre jeho uskutočnenie rozhodujúca, a osoba, ktorej bol právny úkonurčený, tento omyl vyvolala alebo o ňom musela vedieť. Právny úkon je takistoneplatný, ak omyl táto osoba vyvolala úmyselne. Omyl v pohnútke nerobí právnyúkon neplatným.


§ 37
(1) Právny úkon sa musí urobiť slobodne a vážne, určite a zrozumiteľne;inak je neplatný.
Indeed
20.12.12,08:42
Mne takýto balík tiež už dávno prišiel, sťažovala som sa aj mailom danej spoločnosti. Odpovedali mi, že potrebujú moje zákaznícke číslo, odpísala som im a od vtedy už žiadny mail neprišiel. Len pravidelne šek, ktorý sa navyšoval, ignorovala som to. No a pred pár dňami mi došiel list od INTRUM JUSTITIA SLOVAKiA s.r.o. a v ich mene chcú odo mňa vymáhať pohľadávku. Pravdepodobne "seriózna firma NaturaMed prešla na vyšší level, ako na ľuďoch zbohatnúť...

Čo teraz s tým?

Takže si u nich zaregistrovaná ??
Ankaa7
21.12.12,01:24
Ja som sa nezaregistrovala, zákaznícke číslo mi automaticky pridelili - prišlo spolu s faktúrou...

Odpoveď v príspevku 15 nevidím, pretože danú spoločnosť som už kontaktovala a po druhom maily ma ignorovali. A teraz mi došiel list od firmy, ktorá vymaháva pohľadávky.
ninocka55
21.12.12,05:41
Ja som sa nezaregistrovala, zákaznícke číslo mi automaticky pridelili - prišlo spolu s faktúrou...

Odpoveď v príspevku 15 nevidím, pretože danú spoločnosť som už kontaktovala a po druhom maily ma ignorovali. A teraz mi došiel list od firmy, ktorá vymaháva pohľadávky.

Ak si sa nikde neregistrovala a nič nepodpisovala, nereagovala by som. Len skúšajú či ťa zlomia a zaplatíš im.
misoft
21.12.12,15:58
Ja som sa nezaregistrovala, zákaznícke číslo mi automaticky pridelili - prišlo spolu s faktúrou...

Odpoveď v príspevku 15 nevidím, pretože danú spoločnosť som už kontaktovala a po druhom maily ma ignorovali. A teraz mi došiel list od firmy, ktorá vymaháva pohľadávky.

Podnet SOI - toto sú nekalé obchodné praktiky a toto je trestné.
Ankaa7
21.12.12,21:33
ninocka55 - Ja som potom už nereagovala a chodilo mi to možno aj rok... Len teraz to dali "vymáhačskej" firme, tak neviem, či aj to môžem len tak hodiť do koša a tváriť sa, že nič...

misoft - skúsim.