lbzzahradnik
26.02.10,10:41
Pekný deň.
Znovu Vás poprosím o Vaše rady .Som živnostník a doteraz som svoju prácu robil tak ,že vykonal som služby a zároveň som dal fakturu na zaplatenie .Chcem sa opýtať ,ako mám postupovať správne ,ak si má firma požiada o moje služby / záhradnícke / ale potrebuju akusi dohodu a ponuku o práci .Mám vystaviť ponuku a zároveň dodací list a po vykonaní práce fakturu ,alebo oko inak .Poprosím ešte raz o vašu pomoc .Ako na to Ďakujem
katarina.j
26.02.10,11:45
Pekný deň.
Znovu Vás poprosím o Vaše rady .Som živnostník a doteraz som svoju prácu robil tak ,že vykonal som služby a zároveň som dal fakturu na zaplatenie .Chcem sa opýtať ,ako mám postupovať správne ,ak si má firma požiada o moje služby / záhradnícke / ale potrebuju akusi dohodu a ponuku o práci .Mám vystaviť ponuku a zároveň dodací list a po vykonaní práce fakturu ,alebo oko inak .Poprosím ešte raz o vašu pomoc .Ako na to Ďakujem
ak ma firma zaujem o tvoje služby /zahradnicke/, tak jej zadaj ponuku-kde uvedies podla ich poziadaviek /čo chcu mat urobene/ podrobny rozpis služieb+cenu za danu službu, ak budu reagovat na tvoju ponuku, tak po dohode s danou firmou im vystavis bud zalohovu fakturu /ak sa to tyka prác väčšieho rozsahu a na dlhsie/ alebo vystavis konecnu fakturu po vykonani prac.