a170
26.02.10,11:50
Podala som si daňové priznanie, dnes mi prišiel doporučený list z daňového úradu.Nemohla som si ho dnes vyzdvihnúť,nebola som doma.
čo by to mohlo byť? Je niečo vypísané zle alebo posielajú aj nejaké vyjadrenie ak niečo vracajú?
veronikasad
26.02.10,10:52
Podala som si daňové priznanie, dnes mi prišiel doporučený list z daňového úradu.Nemohla som si ho dnes vyzdvihnúť,nebola som doma.
čo by to mohlo byť? Je niečo vypísané zle alebo posielajú aj nejaké vyjadrenie ak niečo vracajú?
Aké príjmy si priznávala ? Priložila si potvrdenie ? Žiadala si daňový bonus ?
Timka1
26.02.10,10:52
Podala som si daňové priznanie, dnes mi prišiel doporučený list z daňového úradu.Nemohla som si ho dnes vyzdvihnúť,nebola som doma.
čo by to mohlo byť? Je niečo vypísané zle alebo posielajú aj nejaké vyjadrenie ak niečo vracajú?

ťažko povedať, možno potrebuješ niečo priložiť k DP, preto ťa vyzvali, možno im niečo nesedí ..... najlepšie je vyzdvihnúť list a dozvieš sa
Zoltán Kovács
26.02.10,10:53
Kým neprevezmeš a neotvoríš, ani my nebudeme vedieť čo môže byť. ;)
bv_alexandra
26.02.10,10:54
Resp. ešte môže zavolať na DU - svojej správkyni a opýtať sa jej. :)
veronikasad
26.02.10,10:57
Resp. ešte môže zavolať na DU - svojej správkyni a opýtať sa jej. :)
mimotemyu nás v piatok pracujú len do 11.30 hod. - bez stránkových hodín, okrem podatelne
Zita5
26.02.10,10:57
Resp. ešte môže zavolať na DU - svojej správkyni a opýtať sa jej. :)

Však si poštu môže aj prevziať na Pošte , to už dovtedy snáď vydrží :)
a170
26.02.10,11:01
žiadala som o vrátenie dane, trochu som ostala prekvapená, lebo daň.priznanie som si dala urobiť niekomu, kto má s tým skúsenosti, tak preto som prekvapená, žeby tam bolo niečo zlé.
Budem musieť počkať do pondelka, len som chcela vedieť, či posielajú aj nejaké vyjadrenie ak niečo vracajú alebo nie.
veronikasad
26.02.10,11:06
žiadala som o vrátenie dane, trochu som ostala prekvapená, lebo daň.priznanie som si dala urobiť niekomu, kto má s tým skúsenosti, tak preto som prekvapená, žeby tam bolo niečo zlé.
Budem musieť počkať do pondelka, len som chcela vedieť, či posielajú aj nejaké vyjadrenie ak niečo vracajú alebo nie.To bude výzva na doplnenie nejakého potvrdenia. O aký príjem išlo a čo si prikladala k DP ?
a170
26.02.10,11:22
Išlo o vrátenie preddavkov na daň, lebo som pracovala len tri mesiace v tomto roku.
veronikasad
26.02.10,11:25
Išlo o vrátenie preddavkov na daň, lebo som pracovala len tri mesiace v tomto roku.
Potvrdenie od zamestnávatela si priložila ?
Rozalka
26.02.10,18:33
Môjho klienta vyzvali, aby prišiel podpísať tú stranu, kde sa píše o 2%.