aliiica
26.02.10,14:22
Ahojte, potrebujem poradit.
Vystavujeme fa slovenskej firme, ktora ma ceske IC DPH a sidlo ma na SK. Vykonavali sme pre nich stavebne prace v CR. Ma byt tato fa s DPH alebo bez DPH?
azla
26.02.10,14:37
Ide o služby vzťahujúce sa na nehnuteľnosť. Miesto dodania je miesto, kde sa nehnuteľnosť nachádza. - § 16, odst.1

Aj sa nehnuteľnosť nachádza v Česku, miesto dodania je Česko (bez ohľadu na to,kto je odbeateľom) . FA je bez Dph.
aliiica
19.04.10,14:17
Takze tato sluzba sa neuvadza v SV?
lenkam68
19.04.10,14:31
Služby, ktorých miesto dodania určíš podľa § 16, nevstupujú do SV.