McMarti
30.07.04,08:04
Neviem či by to tu bolo vhodné, ale Richard by mohol kontaktovať firmy spokytujúce odbornú literatúru k ekonomike na svoju prezentaciu a tak by aj on mal z toho nejaký osoh za reklamu. Čo si myslíte ostatní?
Mickya
30.07.04,06:08
McMarti (http://www.porada.sk/member.php?u=75), myslím, že je to fakt dobrý nápad:eek: .
SlavkaS
30.07.04,06:11
Plne súhlasím, myslím si že by na tejto stránke mohli byť aj reklamy s ekonomikou, aspoň by som mala lepší prehľad.
Ale to už je na Richardovi ako sa rozhodne.
ANNA
30.07.04,06:20
Tiež sa mi to zdá ako dobrý nápad. Bol by tu prehľad v ekonomickej oblasti, literatúre. A keby sa k tomu pridalo hodnotenie uživateľov Porady bolo by to super.
Richard
01.08.04,20:38
Ak začnem oslovovať firmy na predaj reklamneho priestoru, určite budú takéto spoločnosti prvé v rangu :-)
Inak som už oslovil nejaké spoločnosti organizujúce školenia (dokonca som od nich nechcel peniaze, ale propagaciu porady) a zdá sa, že ešte potrebujú čas aby začali využívať takéto možnosti.
Viera123
30.04.06,08:17
Ak začnem oslovovať firmy na predaj reklamneho priestoru, určite budú takéto spoločnosti prvé v rangu :-)
Inak som už oslovil nejaké spoločnosti organizujúce školenia (dokonca som od nich nechcel peniaze, ale propagaciu porady) a zdá sa, že ešte potrebujú čas aby začali využívať takéto možnosti.
Neviem, či nebudem mimotemy ale napadlo ma, čo keby sa urobila burza na predaj odbornej literatúry medzi poraďákmi. Mnohí poradcovia už knihy nepotrebujú alebo ich majú viac a niektorí noví členovia porady by iste tieto knihy uvítali. Nemyslím, že by to malo byť rozťahané každá kniha po porade, v rámci bežnej inzercie. Alebo stačí otvoriť novú tému a tam by každý zadával, akú knihu hľadá alebo ponúka... Čo vy na to?
Jozef Mihál
30.04.06,08:51
mimotemy Ešte aj Leninove spisy sú po 100 rokoch aktuálnejšie, ako rok stará odborná literatúra z oblasti daní, účtovníctva atď.
Viera123
30.04.06,08:54
Ešte aj Leninove spisy sú po 100 rokovch aktuálnejšie, ako rok stará odborná literatúra z oblasti daní, účtovníctva atď. Odborná literatúra v oblasti daní, účtovníctva, to verím, ale sú aj iné odborné knihy, ktoré by mnohým pomohli :).
(Veru mám doma aj ja nejakého toho Marxa...:), keď sa rušili závodné knižnice.)
Jana Acsová
30.04.06,08:55
Aktuálnejšie určite ...
Ale vzhľadom na časový horizont, v ktorom môžu byť dane a účtovníctvo kontrolované sa nakoniec spravidla vždy zíde.
Viera123
03.05.06,14:37
Nemá niekto z vás na predaj použíté a nepotrebné knihy o digitálnej fotografii, fotografovaní, spracovaní digit. fotografie a pod.? Moja dcéra by sa rada vzdelávala, ale neviem, aké dlhé to bude mať trvanie, tak nechcem do toho zatiaľ investovať veľa. :)
ivet.b
06.07.06,08:13
Krasny slnecny den vam vsetkym prajem,
hadam este nedovolenkujete a niekto mi odpovie.;)
Neviete, kde by sa dala na nete zohnat starsia literatura? Potrebujem sa dopatrat k jednemu clanku z DUPP 12-13/2000.
Na www.epi.sk stara databaza nie je...
lenkak
06.07.06,08:16
Napíš presnejšie názov článku, ktorý by si potrebovala, doma by som sa na to pozrela.
Tinika
04.12.08,16:15
Dobrý večer, nič iné som nenašla, tak píšem tu. Dúfam, že mi niekto poradí. Chcela by som sa spýtať, aké máte skúsenosti s odbornou literatúrou k účtovníctvu a mzdám. Mám tu dve firmy, obidve Poradca (dúfam, že to nie je reklama), obe zo žiliny. Neviem, ktoré knihy si mám objednať. Ja zatiaľ mám knihy od Poradca podnikateľa na Rázusovej ul. Ale rozmýšľala som aj nad knihami od tej druhej firmy, má ich lacnejšie. Ďakujem za rady, kto s tým máte skúsenosti, píste názory.
Richard
04.12.08,17:11
Tinika, neotváraj prosím tému z roku 2006 navyše zadanie témy je úplne niekde iné ako to čo sa pýtaš ty.

Založ si novú tému ak sa chceš spýtať tvoju otázku.

Tému uzatváram.