regain
27.02.10,08:38
Dobry den.
Chcem vas poprosit o radu.V juni roku 2006 som pozical znamemu 20 000Sk.Nakolko sa jedna o vyzsiu sumu mam to potvrdene na matrike zapisom do matricnej knihy... Vlastnim teda potvrdenie o pozicke s mojimi a jeho udajmi ako aj o pozicanej sume,na ktorom vsak nieje napisany datum kedy mi ma pozicanu sumu splatit ako ani suma aku mi ma vratit s urokmi-to bolo dohodnute iba ustnou dohodou a na potvrdeni je iba poznamka,ze po vrateni dlznej sumy bude tento doklad zniceny.Lenze samozrejme problem je uz na svete asi ako vzdy ked sa jedna o peniaze.Pytam ich totiz uz spat,kedze mame uz eura,tak prepocitane konverznym kurzom v eurach aj s dohodnutymi urokmi,lenze dotycny znamy stale len slubuje a slubuje a peniaze stale nikde!!!
Uspejem s tymto dokladom na sude? Oplati sa mi riesit vec sudnou cestou? Ako by som to mal riesit? Kolko ma vide advokat... Nieje nejaka premlcacia doba... ??? Prosim o akekolvek rady a postrehy k tejto situacii,ako ju riesit... Dakujem.
P.S.-Viem ze ak aj sumu 20 000Sk nejak od dlznika vymozem,s urokmi asi tazko mozem pocitat.Rad by som ale dostal aspon tuto sumu spat.