ketring
27.02.10,12:16
Dobrý deň,
mám len technickú otázku. Zaokruhľujú sa všetky sumy v daňovom priznaní na celé eurocenty nadol? Alebo len vypočítaná daň?:confused:
Vopred ďakujem
Zoltán Kovács
27.02.10,12:23
Čo tak najprv vyhľadávať, namiesto toho aby sa otvorila ďalšia "zbytočná" téma:

http://www.porada.sk/t127295-suhrn-2009-a.html

A prípadne prečítať poučenie k vyplneniu DP.
ketring
27.02.10,12:25
nepýtala by som sa keby som to našla...ale ďakujem za odpoveď:o
IvoM
27.02.10,12:31
keď si to nenašla tak si otvor zákon o DzP §47 Zaokrúhlovanie, nič viac nepotrebuješ.
ketring
27.02.10,12:48
ďakujem..ale už som sa dopracovala k tomu čo ma zaujmalo:)
prajem pekný deň
ivuska1212
03.03.10,11:00
Dobry den,viem, ze sa v danovom priznani zaokruhluju sumy matematicky na 2 desatinne miesta, ale chceme poukazat 2% neziskovej organizacii. Kedze nam vychadza danova povinnost 410,93, tak 2% su 8,2186. Matematicky by to bolo, ze mozme poukazat 8,22 eura,lenze moze sa poukazat len DO vysky 2% zaplatenej dane. Tak neviem, ci v tomto pripade netreba zaokruhlit sumu nadol. Prosim, poradte. Dakujem.