ccokoladecka
28.02.10,10:28
Dobrý deň, potrebujem poradiť s vyrátaním nároku na dovolenku u zamestnanca, ktorému bola daná výpoveď a výp. lehota končí k 30.4. Od 18.1. do 29.1. bola PN. Môžete mi prosím poradiť, ako postupovať, pri výpočte dovolenky, na ktorú má nárok? ďakujem:)
ccokoladecka
28.02.10,09:30
zabudla som napísať, že má nárok na 25 dní dovolenky v kalendárnom roku
Tweety
28.02.10,09:39
zabudla som napísať, že má nárok na 25 dní dovolenky v kalendárnom roku
25/12x4
ccokoladecka
28.02.10,13:06
dakujem tweety, myslela som si, len som nevedela, ci ta PN-ka sa nejako nezohladnuje
ccokoladecka
28.02.10,13:24
Ešte si chcem overiť, či som správne vyrátala výšku dovolenky u zamestnankyne, ktorá 17.4. nastupuje na MD. Tiež som ju vyrátala 20/12x4. Je to správne? Berie sa nárok na dovolenku ešte aj za apríl? Alebo len od jan- marec? v ZP som našla, že sa ráta pomerná časť dovolenky za každý celý kalendárny mesiac nepretržitého trvania, ale bolo mi povedané, že do 15. dňa mesiaca sa nárok na dovolenku neuznáva, ak nastupuje na MD po 15. - uznáva sa 1/12 daného kalendárneho mesiaca. Ako je to prosím správne?
ivka70
28.02.10,13:28
Ešte si chcem overiť, či som správne vyrátala výšku dovolenky u zamestnankyne, ktorá 17.4. nastupuje na MD. Tiež som ju vyrátala 20/12x4. Je to správne? Berie sa nárok na dovolenku ešte aj za apríl? Alebo len od jan- marec? v ZP som našla, že sa ráta pomerná časť dovolenky za každý celý kalendárny mesiac nepretržitého trvania, ale bolo mi povedané, že do 15. dňa mesiaca sa nárok na dovolenku neuznáva, ak nastupuje na MD po 15. - uznáva sa 1/12 daného kalendárneho mesiaca. Ako je to prosím správne?

MD sa pre potreby vypoctu dovolenky berie ako odpracovana doba, takze pocitas az do ukoncenia MD, co bude niekedy v oktobri. Dovolenku kratis az za RD, co bude menej ako 100 dni, ak zamestnankyna nebola na PN, tak bude mat pravdepodobne narok na celu rocnu dovolenku.