Terezap
28.02.10,12:29
Prosím, neviem si rady s vytlačením prílohy hlásenia do fdf. S hlásením nemám problém, ale keď tak isto idem vytlačiť prílohu, tak mi to chce stále uložiť len do nejakého textového súboru. No a ja som na toto prikrátka.
Marína
28.02.10,12:22
Terezka, ani s tým nepohneš, zabudli pripraviť zostavu. Budeme musieť im to pripomenúť.
jacekova
28.02.10,13:12
Terezka, ani s tým nepohneš, zabudli pripraviť zostavu. Budeme musieť im to pripomenúť.


Ja som zrovna včera písala do MRP mail, že mi nejde vytlačiť príloha Hlásenia a nejde ani urobiť RZZP.
Keď odpíšu, dám vedieť.
lenkak
28.02.10,14:42
Už sa to urguje viac dní, musíme si len počkať.
Terezap
28.02.10,16:26
Ďakujem Vám.
ondrejvla
28.02.10,16:32
Ja som zrovna včera písala do MRP mail, že mi nejde vytlačiť príloha Hlásenia a nejde ani urobiť RZZP.
Keď odpíšu, dám vedieť.

Ja som im volala minulý týždeň, pani v Žiline bola dokonca taká šikovná, že mi povedala, že hlásenie už budem musieť podávať len a len na USB kľúči, prípadne na diskete, že mi to už nepôjde vytlačiť, takmer ma rozhodilo od jedu, volala som do Brezna, tam mi oznámili, že na tom pracujú a že sa to bude dať vytlačiť v papierovej forme. Ale RZD mi to urobilo, aj zamestnaneckú prémiu. No a teraz už len musíme čakať, kým sa v Brezne zobudia.
jacekova
28.02.10,16:35
Ja som im volala minulý týždeň, pani v Žiline bola dokonca taká šikovná, že mi povedala, že hlásenie už budem musieť podávať len a len na USB kľúči, prípadne na diskete, že mi to už nepôjde vytlačiť, takmer ma rozhodilo od jedu, volala som do Brezna, tam mi oznámili, že na tom pracujú a že sa to bude dať vytlačiť v papierovej forme. Ale RZD mi to urobilo, aj zamestnaneckú prémiu. No a teraz už len musíme čakať, kým sa v Brezne zobudia.


no krása! lebo mna ide tiež rozhodiť. ved nerobime len jednu firmu, aby sme mali čas čakať do 31.3.2010, kým sa oni zobudia....
RZD to urobilo aj mne. Je to fajn, ale to nestačí...
a to ani nevravím o RZZP??? :eek: vraj na verzii sa pracuje
jacekova
02.03.10,07:21
Práve mi napísali z MRP ohľadom Hlásenia a RZZP:

Hlasenie o dani priloha sa da ulozit do suboru (*.txt), ktory je mozne odovzdat na danovom urade na diskete, CD, ... Tlacova zostava
prilohy je informativna.

RZZP zatial v programe zapracovane nie je, pripravuje sa. Termin, vam zatial upresnit neviem.
jacekova
02.03.10,07:22
Práve mi napísali z MRP ohľadom Hlásenia a RZZP:

Hlasenie o dani priloha sa da ulozit do suboru (*.txt), ktory je mozne odovzdat na danovom urade na diskete, CD, ... Tlacova zostava
prilohy je informativna.

RZZP zatial v programe zapracovane nie je, pripravuje sa. Termin, vam zatial upresnit neviem.


No krása!!!! to mám akože odovzdať Hlásenia pre 10 firiem na disketách alebo napalovať 10 CD? Navyše môj nový PC ani disketovú mechaniku nemá!
Takže mi nezostane nič iné, len prepisovať ručne!!! To je mi pomoc.

A RZZP teda vďaka MRP zahrniem až do marcových výplat :eek:.... toto sú teda podmienky práce... :mee:
Marína
02.03.10,08:02
Len čo je pravda, "pochlapili" sa.:(
zuzanar
02.03.10,09:46
Nie som si istá, ale tento txt súbor by sa mal dať vložiť do vypisovateľného tlačiva na drsr a tak vytlačiť, ale oni ho tam za rok 2009 tiež ešte nemajú.
lenkak
02.03.10,10:14
veď práve nemajú, chcela som to tak urobiť, vyskúšať. Ale neviem, či pôjde aj txt súbor, mne sa zdá, že len xml.
jacekova
03.03.10,13:25
práve mi odpísali z MRP:

"Dobry den,

verzia programu s RZZP je uz k dispozicii"

Takže hor sa do práce...
Valika
10.03.10,11:41
Dobrý den, dá sa prosím hlásenie 2009 z MRP WIN dáko exportovať do tlačiva na drsr ? dakujem.
jacekova
10.03.10,11:55
Dobrý den, dá sa prosím hlásenie 2009 z MRP WIN dáko exportovať do tlačiva na drsr ? dakujem.


áno, dá sa dať do súboru fdf, ale prílohu treba priložiť na médiu (CD, USB,disketa)
Valika
10.03.10,11:59
a to vložim na stránke drsr?
lenkak
10.03.10,12:10
nemusíš. Tlačivo je OK, len prílohu treba zvlášť zaniesť na médiu, alebo ručne prepísať.
Valika
10.03.10,12:18
Vdaka Lenka tak sa to nedá urobiť jednoducho musím prepisovať na stránke drsr?
jacekova
10.03.10,12:24
Vdaka Lenka tak sa to nedá urobiť jednoducho musím prepisovať na stránke drsr?


ja som si vytlacila tlacivo (prve 2 strany) vo FDF a prilohu som prepisala rucne. Na DU mi kazali aby sa na tu rucne vypisanu prilohu klient podpisal (že doplnil prilohu).

ale tiez sa mi to nepozdáva.
skúsila som dať ten exportovaný txt súbor do tlačiva na drsr, ale neišlo mi to...
Valika
10.03.10,12:26
Dakujem tak to musím kombinovať a vypisovať.
Dav
10.03.10,13:12
Dakujem tak to musím kombinovať a vypisovať.
Veď ten súbor nahraj na niečo - kľúč, CD, alebo pošli e-mailom správkyni. Ona si súbor už bude vedieť do toho ich požadovaného tvaru dostať.
Valika
11.03.10,05:44
Vdaka to ma nenapadlo, už som to napísala prácne na ich stránke.
jacekova
18.03.10,15:32
16.3. dalo MRP do obehu upgrade miezd a dá sa uz aj príloha Hlásenia 2009 vytlačiť vo FDF
lenkak
18.03.10,15:39
Tak to mi úplne vyhovuje, a ja som pracne chcela naťukávať na DRSR. Ešte že som počkala.
Dík za oznam.
jacekova
18.03.10,15:41
Tak to mi úplne vyhovuje, a ja som pracne chcela naťukávať na DRSR. Ešte že som počkala.
Dík za oznam.


tak to más v pohode. ja som niektoré prílohy (do 3 zamestnancov) prepísala ručne a ostatne som poslala v PDF. Tak počkám do mája (keď to na DÚ začnú dávať do svojho systemu) a zavolajú mi, že im to nejde a treba dodať nové. Potom povytláčam dodatočne :rolleyes:
lenkak
18.03.10,15:44
Tak jedno hlásenie som pracne vypísala, dvaja zamestnanci, a to mi vyhadzovalo ich server, tak som bola mierne vytočená. Ale 20tich sa mi vypisovať vôbec nechcelo, ako fajn, že ma to odradilo.
Dodatočne zanesieš, aj tak sa dá riešiť.
Marína
18.03.10,19:50
tak to más v pohode. ja som niektoré prílohy (do 3 zamestnancov) prepísala ručne a ostatne som poslala v PDF. Tak počkám do mája (keď to na DÚ začnú dávať do svojho systemu) a zavolajú mi, že im to nejde a treba dodať nové. Potom povytláčam dodatočne :rolleyes:
Ja som jedno napálila na CD, až dvoch zamestnancov.:D
destinydesti
21.03.10,17:42
Dobry, ja som skusila export v MRP rocne zuct.dane do suboru fdf, ale zistila som, ze mi presne opacne oznacilo zamestnancov, ktorym sa robilo a nerobilo rocne zuctovanie.Nema s tym niekto skusenost? V tlacenej zostave/ktoru DU neakceptuje/ je to OK, cez export naopak...

Tak som dnes volala do MRP, pozrie sa na to programator a bude to riesene zrejme cez novu aktualizaciu
destinydesti
22.03.10,11:06
toto mi napisali:dobrý den, stiahnite si novú verziu programu 6.20.014 bolo opravene
takze ideme skusat:)


vyskusane, je to ok