majka074
28.02.10,21:02
Ahojte poraďáci! Má niekto skúsennosti s podnikaním z domu? Surfovala som po nete a našla som takú stránku. Poslali mi CD domou aj s manuálom, nakoniec som zistila,že ide o Herblife. Ňemám z toho dobrý pocit.
Laco-monter
28.02.10,20:12
Herbalife a iné , nechcem menovať, su sprofanované značky.:(

Ani by sa nejednalo o samotné výrobky, niektoré z nich su dobré;)

len samotný sposob distribucie sprofanovali samotní distributori,tým,že boli premotivovaní a tým pádom OTRAVNÍ.

Z vyskytu Herbalife a podobných firiem mne napadá jediné poučenie:

Niečo na monitorovaní svojho zdravia určite bude:rolleyes: a treba doplňať svoju stravu vitamínovými doplnkami.:)

To je moj názor.
majka074
28.02.10,20:17
Nemám skúsennosti s tým,chcela som niečo nájsť na privyrobenie. Bola som sklamaná,keď som zistila o čo ide. Nevieš poradiť niečo seriózne cez net,podnikanie z domu?
Ice dive
28.02.10,20:19
s podnikaním z domu áno, s herbalifom naštastie nie... ale podstata týchto spoločností je predať SVOJE výrobky, a najlepšie vo veľkom... preto majú "zaručené spôsoby" ako podnikať z domu... ale pravda je taká, že na internete, určite návod ako zarobiť podnikaním nenájdete lebo, žiadny podnikateľ tento návod nevycapí (nebude si robiť predsa konkurenciu - iba ak zháňať odbytovú cestu viď herbalife, LR Cosmetics a pod...)
väčšina ľudí končí s krabicou výrobkov danej spoločnosti doma, a s prázdnou peňaženkou, nakoľko si museli kúpiť štartovací balíček...
Ale neberte to tak, že Vás chcem odradiť, každopádne prajem veľa úspechov, možno budete jedným z tých ktorým sa to podarí:):):) prípadne ako vedlajšia činnosti v nejakom kaderníctve alebo mieste, kde sa zdržiava veľa ľudí a na nejakú službu čaká to nemusí byť zlé... (t.j. zákazníci by chodili za Vami, kvôli inej službe - a ak by niečo chceli z palety HERBALIFE tak by si to mohli objednať...)
Laco-monter
28.02.10,20:24
Nemám skúsennosti s tým,chcela som niečo nájsť na privyrobenie. Bola som sklamaná,keď som zistila o čo ide. Nevieš poradiť niečo seriózne cez net,podnikanie z domu?

Napr. UPRATOVANIE na 2-3 hodinky , to je privyrobenie.:o
Ice dive
28.02.10,20:25
Nemám skúsennosti s tým,chcela som niečo nájsť na privyrobenie. Bola som sklamaná,keď som zistila o čo ide. Nevieš poradiť niečo seriózne cez net,podnikanie z domu?
záleží od toho čo viete... jednoznačne sa nedá odpovedať... veľa ľudí si privyrába tým čo robia v hlavnej práci... napr. niekto kto pracuje ako účtovník na HPP vedie popri práci doma účtovníctvo nejakej firme / živnostníkovi... mechanik opravuje povečeroch autá... a pod...
privyrobiť sa dá aj roznášaním reklamných novín a letákov, opatrovanie deti.... otázka je čo viete, na čo sa cítite, a čo by Vás bavilo
matus-x1
01.03.10,02:07
Tak v prvom rade never takým webom a firmám, ktoré ti ponúkajú dosť penazí za nejakú prácičku z domu. Keby ich práca bola taká dobrá ako prezentujú, už by bola dávno obsadená. ;)

Tak z domu sú asi 3 základné druhy zárobku.
- niečo robíš manuálnou prácou na zákazku
- rozmýšľaš hlavou, účtovníctvo, telefonistka, tvorba web stránok, grafika alebo proste niečo cez PC
- skúsiš obchodovanie

- ešte je jedna skupina, tých čo majú dar reči, respektíve ukecanosti a prehovárania a tí dokážu zjednávať zákazky alebo predaj tovaru za províziu i cez telefón
profesional
02.03.10,13:07
Nechcem nikoho na nic nekale navadzat, ale cital som teraz prednedavnom na jednom americkom webe ze najlepsi business z domu je momentalne vydieranie a sikanovanie cez net pre objednavatela.. Normalne si niekto objedna ze budes niekoho sikanovat, ohovarat, vydierat.. a ty to budes robit.. vraj dobre platia..otazne je len ze kolko ti vydrzi stastie kym ti nezaklapnu naramky na rukach..hihi
orientmonkey
08.03.10,14:26
Uz len ten inzerat musel vyzerat seriozne :) Na veci ako LR, Herbalife a podobne sa vykasli to nie je ziadna praca.
orientmonkey
08.03.10,14:27
toto ma riadne pobavilo :) vydrzalo by ti to tak tyzden a potom by si si za svojich utrzenych 100 eur mohol kupovat bagety v bufete v justicaku :)
truban
11.03.10,09:40
je to fake.
EvkaJ
25.03.10,09:18
Ahojte!
Chcela by som poradiť. Hľadám prácu ako účtovníčka popri zamestnaní, okres Martin. Ak má niekto záujem kontaktujte ma na adrese evajarkovska1@gmail.com. Ďakujem