justafa
01.03.10,09:30
dobry den,
neviem ci zakladam temu spravne, ak nie vopred sa ospravedlnujem. v mojej banke mi velmi neochotne, da sa povedat, ze mi vobec neporadili vo veci ohladom platobnej a kreditnej karty. Momentalne vlastnim platobnu kartu, mozem s nou platit len pri terminaloch a vyberat si peniaze z bankomatu, ale platby cez internet uskutocnovat nemozem. chcela by som sa preto opytat vas, aky typ karty alebo co by som si mala zmenit, ked potrebujem cez internet nakupovat napr. letenku, ked chcem zaplatit skolne atd. a taktiez medzinarodne prevody. ked chcem previest peniaze z mojho uctu na slovensku (cez internet) niekam do zahranicia. co k tomu potrebujem a ake su poplatky. Resp. ked si zalozim ucet v zahranici poplatky ma obidu? Citala som, ze nap. v anglicku sa poplatky za vedenie uctu atd. platit nemusia.
bobino38
01.03.10,08:36
...preboha a to je aká banka, keď ti neporadili?:-)))..nech viem, kam si nemám zakladať účet.-)..ja platím platby cez internetbanking a žiadnu kartu nepotrebujem ( zatial ) ...ak niečo kupujem v internetovom obchode dávam si to doniesť dobierkou.-)
Dáša_
19.03.10,14:43
...preboha a to je aká banka, keď ti neporadili?:-)))..nech viem, kam si nemám zakladať účet.-)..ja platím platby cez internetbanking a žiadnu kartu nepotrebujem ( zatial ) ...ak niečo kupujem v internetovom obchode dávam si to doniesť dobierkou.-)

je rozdiel platiť internetbankingom a platiť kartou.


ja mam VISA kartu z VUB, je to debetná karta a platievam obcas, napríklad letenky.