iveta.konstiakova
01.03.10,11:07
Zdravím, mám takýto problem. Na zaciatku roka 2009 som zamestnancovi na čiastočny uvazok, neopravnene uplatnovala nezdanitelnu ciastku po cely rok, preddavkova dan, pricom mala ist zrazkova.Zistila som to az na konci roka a neopravila som to v decemri. Najprv som si myslela,ze si to zamestanec dodani sam,a ja mu dam iba na zaplatenie tej dane.Lenze neviem,ako si to opravit v papieroch,aby som to mala v poriadku.Aby,ked dojde kontrola, tak mi to nedali znova dodanit. ako by ste to vyriesili? Vdaka za skoru odpoved.
veronikasad
01.03.10,10:09
Zdravím, mám takýto problem. Na zaciatku roka 2009 som zamestnancovi na čiastočny uvazok, neopravnene uplatnovala nezdanitelnu ciastku po cely rok, preddavkova dan, pricom mala ist zrazkova. Najprv som si myslela,ze si to zamestanec dodani sam,a ja mu dam iba na zaplatenie tej dane.Lenze neviem,ako si to opravit v papieroch,aby som to mala v poriadku.Aby,ked dojde kontrola, tak mi to nedali znova dodanit. ako by ste to vyriesili? Vdaka za skoru odpoved.
Mal podpísané vyhlásenie u iného zamestnávatela ?
iveta.konstiakova
01.03.10,10:11
u nas nemal podpisane vyhlasenie. Robila som to prvykrat,a v programe mi to pomahali nastavit,tak som bola v tom,ze to je dobre :(
iveta.konstiakova
01.03.10,10:31
ano, vyhlasenie mal podpisane u ineho zamestnavatela