Alenka1111
01.03.10,10:18
Zdravím poradáci,nenašla som vhodnú tému tak vytvorím novú. Mám problém už mesiac s pravou rukou v okolí malíčkového klbu pociťujem bolesti a neviem silno zatvoriť dlaň.Bola som u lekárky mám Diclobene mastičku ale mám z toho obavy. V práci robím totiž stále tú istú činnosť,viem že je to z toho, a pravdepodobnosť žeby ma premiestnili je malá. Lekár vraví že presilenie može trvať aj osem týždňov. Lenže toto nieje bolesť svalov,myslím že je to niečo iné a nechce mi urobiť RTG,vraj je ešte čas. Vdaka za názory......
:(
pasuliatko
02.03.10,08:52
vyskúšaj si na to dať voltaren.
rado3105
02.03.10,09:13
nech ta vseobecny odporuci na Neurologiu. Moze byt poskodeny obal nervov(demyelinizacia) - co je chronicke a len sa zhorsuje. Alebo moze byt porucha v mozgu alebo mieche(moze to byt aj skleroza multiplex)...treba ist za neurologom(ten urobi vysetrenie a zisti.
Bionda
02.03.10,10:37
súhlasím s tým neurologickým vyšetrením, treba požiadať obvodného, aby ťa tam poslal. Je lepšie ak sa na to pozrie odborný lekár.
Alenka1111
17.03.10,06:35
Dakujem za odpoved, no nič sa nevyriešilo :-(
arizona
17.03.10,07:43
Dakujem za odpoved, no nič sa nevyriešilo :-(
cez intrenet sa to asi nevyrieši, jedine návštevou lekára ;)
Nechcem zbytočne strašiť, ale môže to byť aj SKP (http://www.porada.sk/t99983-syndrom-karpalneho-tunela.html)