Richard
02.10.05,21:38
Ďalšia a úplne nová časť Porady sa volá "Odborné články".

Táto sekcia vznikla z nápadu PoradaBlog, ktorý som avizoval pred pár mesiacmi. Keďže blog je v origináli niečo ako denníček a Porada je predsa len viac o odborných témach, spravil som odborné články.

Každý (zatiaľ) môže vložiť vlastný článok a publikovať tak svoj prehľad vo svojej oblasti. Vítaní sú najmä daňoví poradcovia, auditori a ďalšia odborná verejnosť, ktorá sa venuje napr. prednáškam a školeniam.

Odborné články sú skvelou príležitosťou získať si medzi účtovníkmi dobré meno.

Vlastnosti:
1. Články sú zaradené do vyhľadávania a tak budú figurovať aj medzi výsledkami vyhľadávania,
2. k článkom môžu členovia Porady pridať komentár,
3. štandardné vlastnosti ako úprava, vyhľadávanie v článku, hodnotenie článku, verzia pre tlač, poslať článok priateľovi atď,
4. k článku je možné pripojiť obrázok, ktorý bude v hlavičke a bude prezentovať obsah článku,
5. do článkov možno vkladať html kód a teda napr. aj tabuľky.


Takže neváhajte a píšte .-)
njoy
Richard
21.11.06,14:55
Dnešným dňom upravujem podmienky na odborné články (premenované na "Rady z Porady"):

za radu, alebo odborný článok dostáva autor automaticky bod odo mňa + ďalšie body získava od členov, ktorí prejavia spokojnosť (počet bodov je neobmedzený)
pokiaľ bude článok obsahovať skutočnú radu (t.j. bude sa vyznačovať odbornosťou), autor môže v príspevku uviesť kontakt na jeho spoločnosť, napr. v prípade ak činnosť spoločnosti súvisí s obsahom príspevku - rady; prípadne si môže vytvoriť užívateľský účet s názvom spoločnosti a v profile si uvedie údaje o spoločnosti
ďalšou možnosťou je pridať reklamný baner v rámci príspevku na služby autora, alebo jeho spoločnosti avšak len s mojim súhlasom - (baner bude povolený len v prípade odborne spracovanej Rady, ktorá nebude vykazovať prvky PR)
pre ďalšie možnosti PR ma môžete kontaktovať