kataria
01.03.10,15:16
prosím Vás podlieha dani z príjmov vyplatená suma za úraz zo životnej poistky, ked si ju uplatňujem v danom roku ako nezdaniteľnú časť?
evelien
01.03.10,15:40
ja by som tento prijem posudzovala ako oslobodeny v zmysle § 9, ods. 2, pism. h) - plnenia z poistenia osôb okrem plnenia z poistenia pre prípad dožitia určitého veku...
kataria
01.03.10,20:49
diky
axbx
01.03.10,22:01
Mozno od veci. Ale ak ste mali uraz pri autonehode, poslem vam adresu kam sa obratit a bezplatne odskodnenie. To su tiez peniaze na ktore mate narok.
Chobot
02.03.10,00:50
prosím Vás podlieha dani z príjmov vyplatená suma za úraz zo životnej poistky, ked si ju uplatňujem v danom roku ako nezdaniteľnú časť?

Ako už napísala evelien, toto nepodlieha dani z príjmu.