peepee
02.03.10,11:44
Dobrý deň, chcel by som sa opýtať skúsených, či by mi nevedeli poradiť ako máme postupovať.Chceli by som u nás na dedine založiť malý bar s výhernými automatmi, išlo by hlavne o tie automaty.Ďakujem za každú radu
peepee
02.03.10,11:43
Malo by to byť v Žilinskom okrese. No u nás na dedine už je krčma, kde sú dva automaty, tak to by so starostom až taký problém nemal byť...ak ešte vieš niečo tak poraď, a vďaka za radu a upozornenie...
astensova
02.03.10,11:55
Ak to schváli tak potom sa nakontaktovať na spoločnosť s výhernými automatmi. Oni už vypracujú zmluvu a zabezpečia všetky náležitosti. aspoň tak to bolo v našom prípade. Ak môžem poradiť idú dobre automaty na Poker.
peepee
02.03.10,12:23
ďakujem za užitočné rady, chcel by som ešte vedieť ako sa pohybujú cenové ponuky hracích automatov...a ak už máte nejaké skúsenosti s dobrou značkou, tak mi môžete dať echo...ďakujem
profesional
02.03.10,12:35
Pozor, na to aby si mohol vlastnit a prevadzkovat vyherne automaty musis mat licenciu od Ministerstva Financii SR. Inak sa dopustis tresneho cinu nepovoleneho podnikania. A priprav sa na to ze budes musiet robit vykazy a odvody pre toto ministerstvo. A rataj s tym ze obec ti vyrubi dan z vyherneho automatu nie mensiu ako 2000 Eur / automat / rok.
profesional
02.03.10,18:41
Tak ti poviem, som presvedceny o tom ze nemas sancu vybavit si licenciu od Ministerstva Financii. Lebo jedna z podmienok na udelenie licencie je tzv. kapitalova stabilita. Takze budes musiet preukazat pomerne vela disponibilnych prostriedkov. ie som si isty kolko je to teraz ale asi 1.000.000 Eur.