gridaZ
02.03.10,14:05
Dobry deň chcela by som sa spytať neviete mi poradiť prečo mi vo vykaze o majetku a zaväzkoch,v bode zaväzok udava sumu,keď zaväzky mam všetky vyplatene.Ďakujem
Zoltán Kovács
02.03.10,13:14
A odkiaľ to máme vedieť? Neuvádzaš ani to, že v akom programe..... atď.... atď.....
evina
02.03.10,13:14
Dobry deň chcela by som sa spytať neviete mi poradiť prečo mi vo vykaze o majetku a zaväzkoch,v bode zaväzok udava sumu,keď zaväzky mam všetky vyplatene.Ďakujem

To by sme asi museli byť čarodejníci:)
Počítač s väčšinou nemýli - väčšinou má veru niečo zle zadané. Rozmýšľaj, či ti niečo nepripomína ta suma keď nie, veru treba prejsť všetky záväzky, či v PS sú naozaj všetky uhradené.
Ak máš platiť napríklad daň a samozrejme máš platiť odvody do poisťovní- tak tie sa platia až po r. 2009, t,j, sú vo záväzkoch....
Aljok
02.03.10,13:36
Dobry deň chcela by som sa spytať neviete mi poradiť prečo mi vo vykaze o majetku a zaväzkoch,v bode zaväzok udava sumu,keď zaväzky mam všetky vyplatene.Ďakujem

Nebude to soc. fond?
gridaZ
02.03.10,13:38
Prosim nech neodpovedaju ty čo nevedia.Ďakujem
Zoltán Kovács
02.03.10,13:40
Prosim nech neodpovedaju ty čo nevedia.Ďakujem

mimotemy No počúvaj gridaZ. Keď neuvedieš celkové info, tak ti nebude vedieť nikto odpovedať, a budeš tu trčať a čudovať, sa že ti nikto neodpovedá. (táto tvoja poznámka ma už naozaj nas...a)
gridaZ
02.03.10,13:41
Povedala som aby ti čo nevedia neodpovedali!!!!!!!!!!!!
Zoltán Kovács
02.03.10,13:42
Povedala som aby ti čo nevedia neodpovedali!!!!!!!!!!!!

Ale keď nedáš info, tak nikto nedube vedieť......
Nevieme z prsta vycucať, že co to tam môže byť....
GABAZ
02.03.10,14:01
Naozaj uz nechapem taku drzost ako ma autorka otazky. Ludia sa snazia pomoct a namiesto toho, aby poskytla blizsie informacie pre identifikaciu problemu, napise 12 vykricnikov.

Uz sa mi viackrat stalo, ze som mala nejaky problem v uctovnictve, vzdy som najprv musela pouzit intuiciu, z ktoreho konca sa pustit do hladania chyby. Skuseni poradaci davaju tipy ako ist na problem, ale autorka zjavne nechape.

Autorke otazky "zo srdca prajem" nech si hlada tu chybu po sebe aj dva dni. Neviem co ine povedat na taky pristup. Obdivujem Zoltánovu trpezlivost.
Zoltán Kovács
02.03.10,14:16
gridaZ dodaj tie potrebné info, aby sme mohli niekam pohnúť.
cathyc
02.03.10,14:39
Povedala som aby ti čo nevedia neodpovedali!!!!!!!!!!!!
môže sa Ti ľahko stať, že Ti už nikto nebude ochotný odpovedať. Mierne povedané si drzá.
JarkaL
02.03.10,14:41
Človek aby sa bál odpovedať, ešte dostane pomyselnú facku.:mee:
cathyc
02.03.10,14:44
Človek aby sa bál odpovedať, ešte dostane pomyselnú facku.:mee:
a to nepoznáš, že dobro bude podľa zásluhy potrestané?
evina
02.03.10,14:46
Povedala som aby ti čo nevedia neodpovedali!!!!!!!!!!!!

A Ty ako vieš, kto neodpovedá správne? Prepáš, ale Zoli má pravdu ak neupresníš nič viac sa Ti nedá odpovedať- minimum len to, čo som napísala. Nikto z nás nevidí do Tvojho PC a dokladov.
Otázku si položila rovnú mojej otázke: Mám teraz otvorené okno? A obávam sa, že po tejto vete sa ani tej pravdy nedočkáš....
Zoltán Kovács
02.03.10,15:01
mimotemyJaj baby, nechajte to už tak. Mne osobne gridaZ cez ss sa ospravedlnila, len teraz sa už bojí prispieť, resp. doplniť otázku.
evina
02.03.10,15:05
Nuž keď mala odvahu na tie výkričníky:D tak Grida môžeš nabrať odvahu aj ďalej upresňovať, my sme takí dobrí :)
JarkaL
02.03.10,15:10
Áno. Poďme na to.

Aký máš SW?
Nemohlo sa stať, že si zaúčtovala úhradu bez toho, aby si ju spárovala so záväzkom?

Keď som účtovala v Monete, bola tam taká voľba Nespárované platby a pekne sa to dalo nájsť.
Paula
02.03.10,15:11
mimotemyDnes mi už na zoznam pribudli štyria "frfľoši", udeľujem si poradovú dovolenku .
Pekný podvečer prajem :).
JarkaL
02.03.10,15:14
To bude tým dátumom, každý je už trochu nervózny, 1.4. na všetko zabudneme a bude lepšia nálada.
cathyc
02.03.10,15:28
Naozaj to môže byť v tom, že tie platby nie sú spárované s faktúrami. Napíš aký máš SW. Potom sa skôr nájde niekto, kto bude poznať nuansy toho Tvojho.
A neboj my vieme odpúšťať. Každý z nás predsa robí chyby.
buchač
02.03.10,15:57
Povedala som aby ti čo nevedia neodpovedali!!!!!!!!!!!!

Ja viem , ale nepoviem ....;):---:D:D:D
wagner
02.03.10,20:47
Povedala som aby ti čo nevedia neodpovedali!!!!!!!!!!!!

mimotemyKeď to vieš, tak načo skúšaš poraďákov? A čo sa tu hráš na učiteľku, há ? Možno si otázku dala len za to, aby si preskúšala ich trpezlivosť. A ver, že na radu tu budeš dlhšie čakať:( ako by si si myslela.
ani1
03.03.10,05:35
Dobry deň chcela by som sa spytať neviete mi poradiť prečo mi vo vykaze o majetku a zaväzkoch,v bode zaväzok udava sumu,keď zaväzky mam všetky vyplatene.Ďakujem

teoreticky, keď si vedieš knihu záväzkov, všetky neuhradené záväzky sa ti automaticky premietnu do výkazu, aspoň v MRP je to tak, iné do záväzkov program nenatiahne...