monika-s
03.10.05,12:29
Dobrý deň, chcela by som poprosiť o radu.

Máme zamestnancov v 3-zmennej prevádzke. Fungujú 7,75 hod denne, teda 37,5 hod týždenne.
Prevádzkové dôvody si však teraz vyžadujú, že budú pracovať niekoľko dní 12-tky. Teda napr. na poobednú zmenu prídu už o 10.00 hod.

Ako by som to ideálne papierovo vyriešila aby som neobišla "literu" zákonníka práce, aby bolo všetko čisté? Prosím
DanielaSL
04.10.05,06:28
Ja by som to poriešila v dodatku ku pracovnej zmluve.
monika-s
04.10.05,06:36
Ďakujem za odpoveď, len problém je v tom, že keď ten človek bude ťahať 5dní 4 hod. nadčas. No a to je v rozpore so ZP. :o(
marmal
04.10.05,06:48
Dobrý deň, chcela by som poprosiť o radu.

Máme zamestnancov v 3-zmennej prevádzke. Fungujú 7,75 hod denne, teda 37,5 hod týždenne.
Prevádzkové dôvody si však teraz vyžadujú, že budú pracovať niekoľko dní 12-tky. Teda napr. na poobednú zmenu prídu už o 10.00 hod.

Ako by som to ideálne papierovo vyriešila aby som neobišla "literu" zákonníka práce, aby bolo všetko čisté? Prosím
Mali sme podobný problém, pracovné zmluvy sme nemenili, lebo týždenný pracovný fond sa im nemení a riešili sme to interným mzdovým predpisom, kde sme popísali podmienky práce, mzdové a aj nadčasy.
monika-s
04.10.05,07:29
marmal, pozri si prosím súkromnú poštu
marmal
04.10.05,08:06
Ak by niekto potreboval vzor takého mzdového predpisu, tak tu ho pripájam, ale pozor, treba tam zmeniť príplatok za nočnú prácu, lebo tento je už neaktuálny.