nathallie
02.03.10,18:43
Ahojte poradaci, potrebujem radu. chcela som zalozit s.r.o., podali sme navrh, bol zamietnuty, napisali sme namiektu, opravili veci, ktore chybali a znova nam to odmietli. :mad: Ja uz na to nemam nervy, asi si s.r.o. kupim uz hotovu, lebo mi to casovo velmi suri a odvolavat sa mi velmi nechce, kedze cely proces trva aj 2 mesiace. Len sa chcem opytat, ci je moznost, aby sme navrh na zalozenie stiahli a bol nam vrateny kolok v hodnote 330 €, kedze ide o nemalu sumicku. Viete niekto poradit?
profesional
02.03.10,18:53
Akonahle ti zamietli zapis uz po oprave, tak ide o definitivne rozhodnutie voci ktoremu nie je pripustny riadny opravny prostriedok, kedze opravnym prostriedkom bola oprava a doplnenie. A kolok bol za konanie ktore je tymto ukoncene. Navrh v uz finalne ukoncenej veci nie je mozne zobrat spat. Takze neda, prachy su stratene.
Economic
07.03.10,10:24
Ahojte poradaci, potrebujem radu. chcela som zalozit s.r.o., podali sme navrh, bol zamietnuty, napisali sme namiektu, opravili veci, ktore chybali a znova nam to odmietli. :mad: Ja uz na to nemam nervy, asi si s.r.o. kupim uz hotovu, lebo mi to casovo velmi suri a odvolavat sa mi velmi nechce, kedze cely proces trva aj 2 mesiace. Len sa chcem opytat, ci je moznost, aby sme navrh na zalozenie stiahli a bol nam vrateny kolok v hodnote 330 €, kedze ide o nemalu sumicku. Viete niekto poradit?

Po funuse ťažko radiť. Dosť poraďákov sa týmto zaoberá, mohli sme pomôcť predsa skôr, nie keď už je neskoro. Vieme to aj lacnejšie, spoľahlivejšie a hlavne bez odmietačky a na prvý šup. Už iba ak nejako sa nakontaktovať na sudcu cez informačné oddelenie a rýchlo doložiť čo bolo zlé. Inak to ozaj kde si....