Ela222
02.03.10,19:50
Ahojte, potrebujem poradit ohladne nahrady za skodu sposobenu zamestnavatelovi zamestnancom. V maji 2008 moj manzel v praci vypracoval zlu cenovu ponuku na tovar, ktory bol fakturovany v januari 2009, cim bola firme sposobena skoda 100 tisic Sk, resp. 3 tisic eur. Na tuto chybu prisiel auditor az teraz vo februari 2010. Potrebujem poradit v nasledujucich veciach, lebo som sa s takymto pripadom este nestretla v mojej praxi a manzelov zamestnavatel si to chce dat vsetko nahradit:
1. ci bude pri vypocte nahrady za skodu pocitat s priemernym mesacnym zarobkom so zarobkom z maja 2008 alebo z januara 2009,
2. viem, ze moze ziadat od zamestnanca 4- nasobok jeho platu, ale kolko mu mozem strhnut mesacne z vyplaty (je to tak ako pri exekuciach?),
3. mysliste si, ze v tomto pripade ide o financny schodok a teda moze ziadat uplnu nahradu, nie iba 4- nasobok?
Za kazdu dobru radu vopred dakujem.
Ela222
03.03.10,19:20
Ahojte, ozaj mi nikto neporadite. Vsetci len nakukli a odpoved ziadna. :-(
ivka70
04.03.10,06:44
Ahojte, potrebujem poradit ohladne nahrady za skodu sposobenu zamestnavatelovi zamestnancom. V maji 2008 nas zamestnanec vypracoval zlu cenovu ponuku na tovar, ktory bol fakturovany v januari 2009, cim bola firme sposobena skoda 100 tisic Sk, resp. 3 tisic eur. Potrebujem poradit v nasledujucich veciach, lebo som sa s takymto pripadom este nestretla v mojej praxi:
1. ci budem pri vypocte nahrady za skodu pocitat s priemernym mesacnym zarobkom so zarobkom z maja 2008 alebo z januara 2009,
2. viem, ze mozem ziadat od zamestnanca 4- nasobok jeho platu, ale kolko mu mozem strhnut mesacne z vyplaty (je to tak ako pri exekuciach 1/3?),
3. potrebujem so zamestnancom spisat aj nejaky zapis o tom, ze sa mu to bude zrazat a preco sa mu to bude zrazat,
4. povazovali by ste to za zvlast hrube porusenie pracovnej discipliny.
Za kazdu dobru radu vopred dakujem.

Najskor otazka, preco to riesite po roku?
podla zakonnika prace ste boli povinni to prerokovat uz vo februari 2009.

§ 191

(1) Zamestnávateľ môže požadovať od zamestnanca náhradu škody, za ktorú mu zamestnanec zodpovedá. Požadovanú náhradu škody určí zamestnávateľ.

(2) Zamestnávateľ prerokuje požadovanú náhradu škody so zamestnancom a oznámi mu ju najneskôr do jedného mesiaca odo dňa, keď sa zistilo, že škoda vznikla a že za ňu zamestnanec zodpovedá.

.....

Byt zamestnancom, tak dnes tu skodu uz neuznam ... nakolko je 1 rok od casu, kedy firma na to prisla, ze je bola skoda sposobena.

.....

(3) Ak zamestnanec uzná záväzok nahradiť škodu v určenej sume a ak s ním zamestnávateľ dohodne spôsob náhrady, je zamestnávateľ povinný uzatvoriť dohodu písomne, inak je dohoda neplatná. Osobitná písomná dohoda nie je potrebná, ak škoda bola už uhradená.

(4) Požadovanú náhradu škody a obsah dohody o spôsobe jej úhrady s výnimkou náhrady škody nepresahujúcej 33, 19 eura je zamestnávateľ povinný vopred prerokovať so zástupcami zamestnancov.


Zavažné (nie hrubé) porusenie prac.discipliny by to bolo jedine v pripade, ak by ste to mali urcene v internych predpisoch, ze taketo konanie bude povazovane za zavazne porusenie prac.discipliny a ze s tym bol zamestnanec oboznameny.
Ela222
04.03.10,08:58
Napriek tomu, že škoda sa stala v mesiaci 01/09, riešime to teraz nakoľko chyba bola zistená auditorom v 01/10.
Ela222
10.03.10,08:13
Naozaj mi nikto neporadite? Nikto ste sa s takym niecim nestretli?
korduľa
08.04.10,07:52
nas zamestnanec dostal k 1.4. vypoved, posledny marcovy tyzden mal dovolenku. v priebehu dovolenky bol u nasho klienta, kde mu robil servis - za nizsie ceny, predal mu material za nase nakupne ceny- zhodou okolnosti sme sa to od toho klienta dozvedeli, nastastie nemal este za marec vyplatenu dovolenku. spisem zapis o poruseni pracovnej discipliny, mam si to dat potvrdit aj odtoho klienta? mozem mu strhnut z vyplaty sumu, ktoru by sme si za tuto pracu a material fakturovala nasa spolocnost, keby uvedenu pracu vykonavala? dohodu o uznani nahrady skody musi podpisat zamestnanec a zamestnavatel, co v pripade, ked zamestnanec nebude suhlasit? dakujem