Osob
02.03.10,20:38
Ahoj, vypracoval som podnikatelsky zamer pre nenavratny financny prispevok z uradu prace. (planujem podnikat v oblasti grafickeho dizajnu)
v nakladoch mam tam polozky: pocitac, LCD monitor, digitalny fotoaparat, Tablet a Graficky software.
Viem ze tam moze byt len hmotny k.m. v cene najviac 1700 eur a nehmotny k.m. 2400?-(uz neviem presne).
lenze povedali mi ze pocitac, monitor a tablet sa musia uctovat spolu lebo tvoria jeden celok a jeden bez druheho nemozu fungovat. takze by museli spolu mat pod 1700 eur. samozrejme to nieje mozne stlacit do takej ceny pri kvalite aku potrebujem :rolleyes:.
Divim sa nad tym, lebo mam dvoh znamych ktory tiez riesili dotaciu a mali tam podobne polozky a nemali z tym absolutne ziadny problem.
tak ako to je vlastne?

dakujem za rady
Timka1
02.03.10,19:50
skús si pozrieť tu, možno niečo dobré pre teba vyčítaš

http://www.porada.sk/t133661-dotacia-z-up-2010-a.html
Osob
02.03.10,20:14
nic co by mi pomohlo tam nieje
Osob
04.03.10,11:45
nikto nic?

tak mal by som jednu hypoteticku otazku :D z inej kategorie ale napisem to sem.
povezdme ze som minuly mesiac zarobil na dohode viac ako 120eur takze by som mal byt vyradeny z evidencie uradu prace, ale uradu som nedal vediet. lenze medzitym som si uz vybavil tu dotaciu a zivnost. takze by som ju ziskal nepravom. to by bol pruser co? tym padom dotacia pada :(
Dana1
06.03.10,19:38
Ahoj, vypracoval som podnikatelsky zamer pre nenavratny financny prispevok z uradu prace. (planujem podnikat v oblasti grafickeho dizajnu)
v nakladoch mam tam polozky: pocitac, LCD monitor, digitalny fotoaparat, Tablet a Graficky software.
Viem ze tam moze byt len hmotny k.m. v cene najviac 1700 eur a nehmotny k.m. 2400?-(uz neviem presne).
lenze povedali mi ze pocitac, monitor a tablet sa musia uctovat spolu lebo tvoria jeden celok a jeden bez druheho nemozu fungovat. takze by museli spolu mat pod 1700 eur. samozrejme to nieje mozne stlacit do takej ceny pri kvalite aku potrebujem :rolleyes:.
Divim sa nad tym, lebo mam dvoh znamych ktory tiez riesili dotaciu a mali tam podobne polozky a nemali z tym absolutne ziadny problem.
tak ako to je vlastne?

dakujem za rady
možno by pomohlo napísať tablet PC (tablet laptop) a takto ho oddeliť od pc.

do počítačovej zostavy už je zahrnutý monitor, klavesnica, windows, aj napríklad tlačiareň (ak by ste tam chceli dať tlačiareň tak musí byť napísané laserové multifunkčné zariadenie).

grafický program už môže byť zvlášť