rikabbb
03.03.10,06:59
Dobry den prosim o radu ako zivnostnik si mozem znizit naklady zakupenim poukazok . mozem nakupit na cely mesiac vratane vikendov ci do nakladov mi idú len poukazky v pracovny den . Doteraz som si myslela ze mam nakupovat poukazky len na pracovne dni a kolegyna hovorila, ze si mozem dat do nakladov na cely mesiac cize si mozem kupit poukazky na 365 dni v hodnote 3,60 a ide mi to cele do nakladov? Prosim poradte mi. dakujem r.

toto som vycitala na stranke ticket restaurant tam sa pise len o pracovnych dnoch
:confused:
SZČO môžete znížiť základ dane o plnú výšku stravného, čo môže byť až 900,00 € / 27 113,40 Sk* (v prípade 250 odpracovaných dní x 3,60 € / 108,45 Sk*) za rok!
veronikasad
03.03.10,06:20
Dobry den prosim o radu ako zivnostnik si mozem znizit naklady zakupenim poukazok . mozem nakupit na cely mesiac vratane vikendov ci do nakladov mi idú len poukazky v pracovny den . Doteraz som si myslela ze mam nakupovat poukazky len na pracovne dni a kolegyna hovorila, ze si mozem dat do nakladov na cely mesiac cize si mozem kupit poukazky na 365 dni v hodnote 3,60 a ide mi to cele do nakladov? Prosim poradte mi. dakujem r.

toto som vycitala na stranke ticket restaurant tam sa pise len o pracovnych dnoch
:confused:
SZČO môžete znížiť základ dane o plnú výšku stravného, čo môže byť až 900,00 € / 27 113,40 Sk* (v prípade 250 odpracovaných dní x 3,60 € / 108,45 Sk*) za rok!
môžeš uviesť predmet podnikania živnostníka, ktorý "pracuje" 365 dní v roku ?
rikabbb
03.03.10,06:34
môžeš uviesť predmet podnikania živnostníka, ktorý "pracuje" 365 dní v roku ?
teiz sa mi to nezdalo...preto sa radsej pytam ...takze nakupujem spravne len pracovne dni . dakujem
JarkaL
03.03.10,07:12
Na poukážku máš nárok za každý odpracovaný deň, takže ak hodnoverne preukážeš, že si pracoval aj v sobotu a v nedeľu, tak Ti poukážka patrí aj vtedy. Ale určite nikto nepracuje celých 365 dní v roku.
Zoltán Kovács
03.03.10,07:14
môžeš uviesť predmet podnikania živnostníka, ktorý "pracuje" 365 dní v roku ?

mimotemy No účtovník predsa, niiiie..... :D:D Vo dne v noci, 24 hodín denne, 365 dní v roku (aspoň si niektorí klienti to tak predstavujú)