mirčiak
03.03.10,09:36
Dobrý deň, chcela by som veľmi pekne poprosiť o pomoc vo forme vyplnenia dotazníka. Som externou študentkou na Ekonomickej fakulte UMB Banská Bystrica a píšem diplomovú prácu na tému "Daňové úniky v oblasti dane z pridanej hodnoty verzus spoločensky zodpovedné správanie sa podnikov". Téma znie hrozivo ale v dotazníku sa dopytujem len na názor na daňové úniky :). Bola by som veľmi vďačná keby ste mi s tým pomohli lebo potrebujem aspoň 100 respondentov a mám zatiaľ len okolo 30. Dotazník je zavesený na stránke www.piesok.com/mirca (http://www.piesok.com/mirca) a na konci pri ukladaní treba chvíľu počkať podľa rýchlosti internetu aby uložilo všetky zodpovedané otázky.
Ospravedlňujem sa ak som nevhodne zaradila tému ale nenašla som nič iné a keďže sa toto týka DPH tak som to zaradila medzi DPH.
Ďakujem ešte raz všetkým, ktorí si nájdu trochu času. Dotazník sa vypĺňa jednoducho.
mirčiak
03.03.10,10:55
Už mi prišlo 5 oznámení o vyplnení dotazníka. Ďakujem :-)
mirčiak
04.03.10,06:30
Za včerajší deň mi prišlo pravdepodobne z tadeto dokopy 9 oznámení o odoslaní dotazníka. Ďakujem som veľmi rada. Ak ešte niekto bude ochotný vyplniť tento dotazník tak mu budem vďačná.
mirčiak
19.03.10,06:58
Za včerajší deň mi prišlo pravdepodobne z tadeto dokopy 9 oznámení o odoslaní dotazníka. Ďakujem som veľmi rada. Ak ešte niekto bude ochotný vyplniť tento dotazník tak mu budem vďačná.

Ďakujem všetkým čo sa zúčastnili vyplňovania dotazníka. :)