Gabcsu
03.03.10,16:52
Otázku mám v názve a este o tom by som rád dostal info ze ked chcem mat internetovy obchod tiez pri malo/velkoobchode k tomu potrebujem tiež nieco?

Preácte za pravopis vopred daka za odpovede :)
Gabcsu
03.03.10,15:54
To som zabudol ze by islo o obchod s n§hradnymi dielmy pre motorky a so vsetkymi vecmi co sa tyka motorky a motorsportu
Timka1
03.03.10,15:55
predovšetkým živnosť na:

kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
Gabcsu
03.03.10,17:54
a ako sa dostanem k zivnosti? su tam nejaké kurzy alebo daco? a pocul som o nejakej dotácii ako to vlastne je ?
Ice dive
03.03.10,18:15
a ako sa dostanem k zivnosti? su tam nejaké kurzy alebo daco? a pocul som o nejakej dotácii ako to vlastne je ?
na založenie živnosti potrebuješ - vek 18 rokov, bezúhonnosť, byť svojprávny, vypísať si žiadosť a kúpiť kolok za 3 €... predmet činnosti ako napísala Timka1 napísať do žiadosti... a môžeš začať podnikať... (predpokladám, že podnikateľský zámer už máš, + obehané veci ako dodávateľov, priestor a pod...), registruješ sa v ZD, príp. v Soc. poist. (dobrovoľné), nahlásiš účet na DÚ...

čo sa týka dotácie z úradu práce tak musíš byť registrovaný na UP nejakú dobu teraz neviem presne ale tušim 3-4 mesiace, absolvovať kurz a predložiť im dobrý podnikateľský zámer v písomnej podobe:-) tento obhájiť

to by bolo pre začiatok v kocke asi všetko, ale odporúčam poprečitovať si tu na porade obdobné príspevky - nakoľko mnohé témy sa tu rozoberali už mnohokrát... a ak použiješ vyhľadávanie tak často prídeš aj na odpovede otázok, ktoré ťa ani nenapdli (v súvislosti s podnikaním je toho veľa...)
Gabcsu
04.03.10,09:53
Dakujem pekne za odpovede :)