mlake
04.03.10,15:00
Potreboval by som pomoct. Mam Asus A6RP-AP066 a som ho rozsiril o ram na 2 Gb. Ma 3 roky a ide o celkom fajn notebook. Predtym tam bolo XP, potom som tam nahodil ultimate 2009...teraz som si chcel win 7. Pred pol rokom som si instalovat win 7 do noveho notebooka Dell 1555 a ide vsetko pohode, potom k sebe do desktopu, ktory ma 6rokov kde mam prosecor AMD Athlon 2600+, 2,08GHz RAM 2,25 Gb a najprv som sa obaval ci mi to pojde a ide pohode. Este som instaloval asi do 3 pocitacov a vsetko bez problemov. Dokonca som dostal od microsoftu v skole dvd win 7 86/64 vsetky verzie na 30 trial zdarma, tak som to len z toho dvd nainstaloval a najnovsim aktivatorom vzdy aktivoval!

No a tento vikend som to isiel spravit aj s tym asusom, instalacia prebehla v pohode, troska dlhsie ako inokedy ale normalne...potom ma to hodilo na plochu a tam nastal problem...klikol som na start otvorilo a zamrzlo...nic sa neda robit...skusil som restartovat..nepomohlo...nainstalovat este raz...to iste

Podla vsetkeho bude problem s ovladacmi - grafickou kartou. Stiahol som si najnovsiu verziu ovladacov grafickej karty (mam ATI radeon xpress 200m) ale je to program catalyst. Nedokazem to nainstalovat v normalnom rezime, lebo to ani nespusti, tak pri restatarte sa dam do nudzoveho rezimu. Ale v nudzovom rezime mi catalyst nemoze nainstalovat, lebo som sa dozvedel, ze sa to da iba v normalnom rezime.

Ja uz vazne neviem ako to spojazdnit...Existuje ovladac v takom subore, aby mi to v nudzovom rezime nainstalovalo...alebo ako????

Prosim pomozte.

DAkujem
pistik71
04.03.10,16:02
Hmm... myslim ze tu sa riesia len legalne veci. Ak jed by sme ti snad vedeli poradit, taketo veci tu nemusime. Skus napisat na ine forum ;-)
mpca
04.03.10,16:45
Ako si spomenul ten notebook ma 3 roky a vtedy este bol win 7 len v plane. Takze velice pochybujem ze najdes drivery na spomenutu VGA pre windows seven. Aj ked clovek nikdy nevie.
(Vykasli sa na windows daj si linux :D)
sfinks
27.03.10,06:49
Hmm... myslim ze tu sa riesia len legalne veci. Ak jed by sme ti snad vedeli poradit, taketo veci tu nemusime. Skus napisat na ine forum ;-)

Len legalne veci sa tu riesia ... stymto tvojim pristupom by ti asi nikto neporadil lebo... proste niektore veci sa nedaju legalne len ... :)
Duchanito
29.03.10,05:50
Ahoj, podla coho sudis ze je problem s ovladacom na grafiku? Stiahol si si najnovsie ovladace...si si isty ze su pre Win7?
Skontroloval si event log ci sa tam nenachadza sprava o chybe?

Ak ti to nejde v nudzovom nainstalovat, tak skus v nudzovom len prehodit ovladat grafiky na daky zakladny MS ovladac a nasledne po starte v normal mode pouzit najnovsie drivery.
Duchanito
29.03.10,05:51
Len legalne veci sa tu riesia ... stymto tvojim pristupom by ti asi nikto neporadil lebo... proste niektore veci sa nedaju legalne len ... :)

no daj par .. som zvedavy ktore.