MISOW
04.03.10,16:36
Pri rozmyslani o zalozeni restauracie som dospel k zaveru, ze ani pri najlepsej voli nie som schopny skompletizovat kalkulaciu predpokladanych nakladov na restauraciu. Take tie standardne veci typu najom, mzdy, ... samozrejme nie su problem, ale bol by som nerad, ak by ma zaskocili neprijemne detaily.

Nemate niekto nahodou takuto kalkulaciu? Stacia mi aspon polozky, na ktore musim mysliet (samozrejme, ze za presne cisla budem velmi vdacny).

PS: hladal som na portali, ale nic podobne som nenasiel.
IvetaH
04.03.10,16:20
Čísla ťažko, na náklady vplýva veľa faktorov napr. veľkosť reštaurácie, zameranie (len strava, aj nápoje, iné "lákadlá"), doba prevádzky a všeličo iné.
Skús si stiahnuť kalkulačný vzorec a do každej položky si najskôr vpíš slovne aký náklad tam môže byť. A až potom rob s číslami.
Akús hľadať na nete podnikateľský zámer alebo podnikateľský projekt, určite niečo nájdeš čo ti pomôže.
MISOW
04.03.10,16:28
Skús si stiahnuť kalkulačný vzorec a do každej položky si najskôr vpíš slovne aký náklad tam môže byť. A až potom rob s číslami.
Akús hľadať na nete podnikateľský zámer alebo podnikateľský projekt, určite niečo nájdeš čo ti pomôže.

Dakujem, problem je prave s tym kalkulacnym vzorcom. Cisla si samozrejme vpisem sam, ale ten vzorec ani nic podobne som nenasiel... a hladam uz dost dlho :(
IvetaH
04.03.10,17:23
Skús si pre začiatok pozrieť toto. Ten ppt súbor strana 16 je pre teba. Ale hoď si do google "podnikateľský zámer" alebo kalkulácie alebo čkoľvek čo ťa zaujíma. Musíš si to poprečitávať lebo ak budeš nepripravený, tak tie "detaily" ťa raz zaskočia určite a zákon schválnosti - vždy vtedy keď netreba.
Držím palce