VODCA
04.03.10,22:54
Dobry den,

dnes som si pomocou zaruceneho elektronickeho podpisu podal ziadost na zapis novej s.r.o.. Cez ich formular som poslal vsetko okrem suhlasu vlastnika nehnutelnosti zo zriadenim sidla (mam to u rodicov,tak som si myslel,ze ich podpisy overim u notara a poslem to postou (dobry postup,alebo uplne zbytocny? nestacilo to overene len nascanovat a podpisat mnou cez ZEP a poslat cez portal ?)).. prislo mi potvrdenie prijatia,ale cakalo ma nemile prekvapenie v plnej vyske sudneho poplatu teda 331,5 E namiesto polovice..
Mozete mi niekto poradit,kde som spravil chybu a preco neplati polovicny poplatok,ked som cele podanie..teda okrem toho suhlasu podal elektornicky ?

dakujem za pripadne rady...
mi_ke
04.03.10,22:08
neposlal si vsetky listiny elektronicky...podmienka na polovicny poplatok
VODCA
04.03.10,22:12
ahaaa...tak,tam je pes zakopany...a nevies,ako je to s tym suhlasom ? bude to stacit,ako som napisal...nascanovat overene podpisy rodicov a tak poslat elektronicky ?
mi_ke
04.03.10,22:17
suhlas nebolo treba overit podpisy rodicov...stacilo nascanovat a podpisat zepom. Nezaplat poplatok a podaj to este raz vsetko komplet. Usetris!
VODCA
04.03.10,22:25
super..dakujem za odpoved..vyskusam... musim teraz cakat tych 15 dni pokial vyprsi doba,ale mozem to skusit poslat hned teraz,ako nove podanie ?
mi_ke
04.03.10,22:26
mozes to podat hned....aj ked sa tym zahlcuje portal;)