makulocka
05.03.10,10:33
Dobrý deň,
prosím vie mi niekto poradiť či tlačivo o množstve prijatého a vydaného liehu a stave zásob mám vplniť na každý druh alkoholu zvlášť, napr. jedno tlačivo vodka, druhé borovička.... ?
Timka1
05.03.10,09:35
Dobrý deň,
prosím vie mi niekto poradiť či tlačivo o množstve prijatého a vydaného liehu a stave zásob mám vplniť na každý druh alkoholu zvlášť, napr. jedno tlačivo vodka, druhé borovička.... ?

nemusíš to robiť osobitne, priložím tabuľku
makulocka
05.03.10,09:42
fajn, a keď píšem počet vydaných spotrebiteľských balení tak tam už nepíšem žiaden názov, len množstvo vydaného liehu a celkový stav zásob? neviem či som to dobre pochopila ????
Timka1
05.03.10,09:46
fajn, a keď píšem počet vydaných spotrebiteľských balení tak tam už nepíšem žiaden názov, len množstvo vydaného liehu a celkový stav zásob? neviem či som to dobre pochopila ????

aj pri predaji uvádzam názov, množstvo vydaných fliaš s uvedením objemu, koncentráciu a prepočet na 100% lieh

presne podľa tej tabuľky robím aj príjem aj výdaj alkoholu
makulocka
05.03.10,09:55
veľká vďaka "dobrý anjel" veľmi si mi pomohla:)
makulocka
05.03.10,10:03
Ešte som sa zabudla opýtať, že či každý nákup alkoholu aj výdaj musím viesť na novom papieri, alebo len pokračujem v tabuľke
Timka1
05.03.10,10:05
Ešte som sa zabudla opýtať, že či každý nákup alkoholu aj výdaj musím viesť na novom papieri, alebo len pokračujem v tabuľke

ja to robím osobitne podľa dodávateľa, raz za mesiac, zrátam, tak mi bolo povedané na colnom úrade
makulocka
05.03.10,10:19
ja mám len jedného dodávateľa a tak si každý mesiac budem písať nový papier ??? Na colnom sme sa viacej sústredili na ten výpočet a to je celkom jednoduché len som to teraz nevedela zapísať.