martinka_@zoznam.sk
05.03.10,13:04
Prosím Vás ako podávate elektronické výkazy do zp Union? ja som z toho jeleň, preklikala som sa až na portal gov.sk /podľa pokynov na stránke unionu/ ale ak niekto vie, napíšte mi postup, lebo ten výkaz inak asi nikdy neuvidia. Ďakujem
Zoltán Kovács
05.03.10,12:13
Dnes som použil prvý krát el.podateľňu Union ZP. Nezdalo sa mi to až také komplikované. Zo mzdového programu som vyexportoval výkaz v patričnom formáte. Prihlásim sa do el. podateľne a pekne ma to naviedlo až k vloženiu súboru.
VERONIKA6
05.03.10,12:13
Ideš:
Účet pre platiteľov, otvorí sa : login
heslo - dáš potom prihlásiť

- potom si pýta PIN /po vložení v pravo - prejdi ďfalej šípkou, je to úplne vpravo - overiť
- potom dolu obdĺžinik podacie miesto
- ďalej vľavo - podanie
- prechádzať - dáš výkaz načítať
martinka_@zoznam.sk
05.03.10,12:50
uz som sa k tomu dopracovala vdaka, len mi este vypisuje ze Zvolený typ elektronického dokumentu nezodpovedá priloženému súboru (dávke).
Zvoleny typ dokumentu mam Mesacny vykaz platitela o preddavkoch /davka 514/ a zasielam mesacny vykaz co robim zle?
VERONIKA6
05.03.10,12:53
uz som sa k tomu dopracovala vdaka, len mi este vypisuje ze Zvolený typ elektronického dokumentu nezodpovedá priloženému súboru (dávke).
Zvoleny typ dokumentu mam Mesacny vykaz platitela o preddavkoch /davka 514/ a zasielam mesacny vykaz co robim zle?
Skús sa ešte vrátiť, tam kde si vkladala dokument, či je správne vybratý v tých možnostiach kde máš - mesačný výkaz, oznámenia, atď.