AG NEOVO
05.03.10,16:31
Dobrý som tu nový a potrebujem nejaké informácie ohladom podnikania. Precítal som tu vsetko ale nic take som tu nenasiel aby mi to pomohlo vyriesit. Rozhodol som sa o prispevok s UPSVaR ale chcel by som vediet ci si stoho príspevku mozem kúpit tovar, ktorí budem predávat ja v prenájmutom priestore. Chcem otvorit rozlicný tovar na sposobe but bufetu alebo vecierky potraviny a drobnosti co ktomu patria. Dalej by som chcel vediet ci si mozem kúpit auto s toho príspevku povedzme do 700 eur. A poslednú vec co mi vrta hlavou je ci mozem si zaplatit s toho príspevku aj prenájom ak sa dá tak ako by som to mal napísat do papierov. Lebo je hovorené ze vsetko musí byt nové. Dakujem vo pred za informácie
Xanti
05.03.10,15:40
Dobrý som tu nový a potrebujem nejaké informácie ohladom podnikania. Precítal som tu vsetko Keby si prečítal všetko tak nepoložíš také otázky ako si položil.
ale nic take som tu nenasiel aby mi to pomohlo vyriesit. Rozhodol som sa o prispevok s UPSVaR ale chcel by som vediet ci si stoho príspevku mozem kúpit tovar, Nie príspevok nemôžeš použiť na kúpu tovaru.
ktorí budem predávat ja v prenájmutom priestore. Chcem otvorit rozlicný tovar na sposobe but bufetu alebo vecierky potraviny a drobnosti co ktomu patria. Dalej by som chcel vediet ci si mozem kúpit auto s toho príspevku povedzme do 700 eur.Nie z príspevku nemôžeš kúpiť motorové vozidlo. A poslednú vec co mi vrta hlavou je ci mozem si zaplatit s toho príspevku aj prenájom ak sa dá tak ako by som to mal napísat do papierov. Lebo je hovorené ze vsetko musí byt nové. Kasa, zariadenie predajne a podobné veci, na to môžeš použiť príspevok na podnikanie z UPSVaR. Ďalej môžeš použiť príspevok na zaplatenie odvodov. Myslím, že je tu naozaj veľa tém, ktoré si nečítal. Odporúčam začať študovať. Dakujem vo pred za informácie
Odpoved v texte a skús vyhladať podla slovíčiek DOTÁCIA ÚRAD PRÁCE a nájde Ti kopu tém http://www.porada.sk/search.php?searchid=10374582 prajem hodne šťastia v študovaní.
Laco-monter
05.03.10,15:56
AG NEOVO, vidíš,že tu sú sami ťažkí PROFESIONALI !

Ale, NEBOJ SA , hlavné je aby Ti tento príspevok poslali na účet.

POTOM SA UVIDÍ .

Poznám prípady,keď za peniaze z príspevku UPSVaR zakupili kuchynsku linku, a potom sa drbali vo štici, že čo ďalej ...

A dobre to dopadlo.

Nikto nebol zastrelený ani sťatý , ani rozštvrtený.

Takže klidek, doležité je aby si UPSVaR-u predložil bločky na ten tovar,či náradie alebo stroje na ktorý

Ti UPSVaR dal príspevok,

to je základna vec.

A ďalšia základná vec, MUSÍŠ držať ŽIVNOSŤ počas DVOCH ROKOV, a platiť odvody!

To je celé .

Ako si to TY vieš zariadiť je len a len Tvoja VEC !

VEĽA ÚSPECHOV !
Xanti
05.03.10,15:59
AG NEOVO, vidíš,že tu sú sami ťažkí PROFESIONALI !
Ale, NEBOJ SA , hlavné je aby Ti tento príspevok poslali na účet.
POTOM SA UVIDÍ .
Poznám prípady,keď za peniaze z príspevku UPSVaR zakupili kuchynsku linku, a potom sa drbali vo štici, že čo ďalej ...
A dobre to dopadlo.
Nikto nebol zastrelený ani sťatý , ani rozštvrtený.
Takže klidek, doležité je aby si UPSVaR-u predložil bločky na ten tovar,na ktorý
Ti UPSVaR dal príspevok,
to je základna vec.
A ďalšia základná vec, MUSÍŠ držať ŽIVNOSŤ počas DVOCH ROKOV, a platiť odvody!
To je celé .
Ako si to TY vieš zariadiť je len a len Tvoja VEC !
VEĽA ÚSPECHOV !
Add Laco monter aj prepiť ich môže ale to nebude v súlade s podnikateľským plánom. A ked budú chcieť vidieť nielen bločky ale aj nakúpené regále, kasu a podobné tak potom si nielen šticu bude šúchať.