Vlastas
04.10.05,09:29
Od 1.9. sa zmenila výška daňového bonusu, už 20 min. sa snažím si ho zmeniť
v MRP-DOS ale mám nejaký výpadok a neviem to nájsť. Prosím pomôžte, díky moc. :confused: :mad:
anto
04.10.05,07:48
Aj ja mám s tým problém, ale na ich stránke som našiel novú verziu, ktorá zohľadňuje legislatívne zmeny od 1,9,2005, takže tam by to mohlo byť už nastavené.

Treba stiahnúť najnovšiu verziu a tam sa uvidí, či to tam je alebo nie.
Fany
04.10.05,07:52
Je tam aj zmena daň.bonusu.
Andrea2304
04.10.05,08:24
Samostatne sa daňový bonus nedá zmeniť ani v Dose ani vo Windows. Je potrebné si objednať upgrade programu .
Vlastas
04.10.05,11:44
Ďakujem všetkým, už som si myslela, že som neschopná zmeniť jednoduchý údaj.Tiež si myslím, keď sa dajú nastavovať iné údaje, aj tento by mal byť prístupný kedykoľvek. Idem si objednať upgrade, aj tak sa k tomu priberám už dva týždne. Majte sa krásne. :D
DanielaSL
04.10.05,12:08
Vlasti doporučujem ti objednať upgrade cez internet, je to lacnejšie a sťahuješ si zmeny vždy ako ich urobia.
pingino
04.10.05,20:33
Samostatne sa daňový bonus nedá zmeniť ani v Dose ani vo Windows. Je potrebné si objednať upgrade programu .
Nesuhlasim, co sa tyka win verzie tam to je mozne zmenit: Nastavenie -> Parametre miezd -> Odpocitalne polozky, pole Danovy bonus na dieta (rocne).
Andrea2304
05.10.05,06:14
Maš pravdu, vo Win. je to možné a taktiež od nového upgrade verzie Dos 5,32a je to možné zmeniť pod mzdovým číselníkom.
ALDA
05.10.05,06:28
Nesuhlasim, co sa tyka win verzie tam to je mozne zmenit: Nastavenie -> Parametre miezd -> Odpocitalne polozky, pole Danovy bonus na dieta (rocne).
Dá sa vo win. aj jednotlivo pri výpočte miezd-úplné údaje mzdy-daň.bonus / dá sa opraviť/-výpočet mzdy!
MáriaPaM
05.10.05,06:50
Ja som si upgrade stiahla, ale prepísať parametre miezd vždy odznačím, tak mi bonus ostal po starom a aktualizovalo len zaokruhľovanie zdravotného poistenia. Skúšala som aj ešte raz nechať prejsť upgrade, ale už mi to neprepísalo.Asi to tiež urobím jednotlivo v úplných údajoch mzdy.