živnostník-začiatočník
06.03.10,11:29
dobry den,

potreboval by som ziskat vypis PRIJATYCH hovorov z Orange. Ma s tym niekto skusenosti? Lebo vraj robia iba vypis volanych cisel..

Dakujem
adi11
06.03.10,10:33
Skus sa spytat v Orange, mozno na na zaklade ziadosti a za poplatok vyhotovia.
Fero11
06.03.10,10:40
vypis volanych ciseal mas aj v mobile a vypis prijatych tiez, pokial nieje na druhej strane aktivny clear alebo ako sa to vola ....
dalid
07.03.10,08:25
Ahoj, pozri si oddiel "Ine poplatky"
Jednorazový podrobný rozpis hovorov (v tlačenej forme) stoji 3,95 Eura.


http://www.orange.sk/web/prevas/cennik/detail/cennik-detail-ostatne-poplatky.html
inajana
07.03.10,17:22
ORANGE - výpis hovorov v elektr. forme cca 1 E
mpca
07.03.10,18:40
čítajte poriadne výpis "PRIJATYCH" hovorov z Orange....
mpca
07.03.10,18:45
A k veci nikde som ešte nevidel aby operátor poskytoval výpis "prijatých" hovorov... Výpis všetkých hovorov, a dát. prenosov poskytuje operátor len orgánom činných v trestnom konaní...
živnostník-začiatočník
08.03.10,16:26
A k veci nikde som ešte nevidel aby operátor poskytoval výpis "prijatých" hovorov... Výpis všetkých hovorov, a dát. prenosov poskytuje operátor len orgánom činných v trestnom konaní...


ano, ja som tiez dostal takuto info.. Ibaze - ja ten vypis potrebujem prave preto, ze ma statny urad obvinil z toho, ze som im nieco povedal telefonicky, ked mi telefonovali - pricom mi vsak samozrejme nevolali... psycho - oni su dvaja a dosvedcia si, ze mi volali, a dokazat opak mozem len vypisom PRIJATYCH hovorov, ktore mi ale v Orange nechcu dat... pravny stat
salvosko
08.03.10,22:41
Treba podat tresne oznamenie a Policii ten vypis musia dat. To ze dvaja dosvedcia je malo pocas sudneho konania mozes vyziadat vypis. Snad.
Normalne sa k nemu nedostanes.
tomas128
11.03.10,05:23
Každý operátor verejnej telekomunikačnej služby má povinnosť archivácie hovorov . Aj prichádzajúcich. Ak Ťa z niečoho obvinili a hrozia Ti právne následky, môžeš tak ako bolo napísané podať trestne oznámenie na základe ktorého operátor musí vydať nie len výpis všetkých hovorov ale ak bude hovor identifikovaný aj jeho obsah. Nepoznám najnovšie znenie vyhlášky, ale niekedy sa archivovalo až 1 rok dozadu.
dobrava
17.04.10,12:11
Ja som dosť prekvapený, že to nejde, keď som pracoval v akciovke, bolo bežné, že šéf kontroloval svojich podriadených a keď mali pretelefonované nad stanovený limit, bežne sme žiadali o výpis telef. hovorov, a tam myslím, že boli aj odchádzajúce aj prichádzajúce hovory, takže ma to dosť prekvapilo, že to už takto nejde, asi som zaspal dobu?
Takže priamo v mobile sa volané číslo nedá nejako "vytiahnuť"?
/nie je tam niečo ako "vymazané hovory"?
ivka70
17.04.10,13:21
Ja som dosť prekvapený, že to nejde, keď som pracoval v akciovke, bolo bežné, že šéf kontroloval svojich podriadených a keď mali pretelefonované nad stanovený limit, bežne sme žiadali o výpis telef. hovorov, a tam myslím, že boli aj odchádzajúce aj prichádzajúce hovory, takže ma to dosť prekvapilo, že to už takto nejde, asi som zaspal dobu?
Takže priamo v mobile sa volané číslo nedá nejako "vytiahnuť"?
/nie je tam niečo ako "vymazané hovory"?


Urcite to bol len vypis cisel, na ktore dana SIM karta volala, ale nie tych, ktore prijala. Nezaspal si dobu, prijate cisla ti nikto neda.
Ak si nemazes hovory, tak v mobile mas zoznam prijatych aj neprijatych hovorov + zoznam volanych cisel.