Panji
06.03.10,13:32
Dobrý deň,

s kolegom začíname v oblasti poskytovania služieb požiarnej ochrany. V súvislosti s novou vyhláškou vznikla povinnosť pre požiarnych technikov zabezpečovať dokumentáciu o požiarno-bezpečnostnej charakteristike užívanej stavby. Chcel by som sa opýtať či by sa tu nenašla nejaká osoba(najlepšie z východného Slovenska), ktorá s tým má dostatok skúseností a bola by ochotná zaškoliť nás, samozrejme za dohodnuté finančné ohodnotenie.

Za pomoc vopred ďakujem.
Zulyk
10.03.10,04:30
zdravim,

take nieco robi v najblizsom case napriklad firma BTS-PO;

je to odborny seminar s nazvom "Nové a novelizované právne predpisy na úseku PO"
Panji
10.03.10,09:20
Vdaka za info urcite sa toho kurzu zucastnime, avsak jedna vec je teoria druha prax. Mne islo o to najst osobu, ktora by bola ochotna vysvetlit mi postup vypracovavania pozirnych rieseni pri konkretnych objektoch. Ak o niekom vies velmi by mi to pomohlo :)
Zulyk
11.03.10,08:57
urcite by ti vedel pomoct nejaky ŠPO, ale ziadneho nepoznam, musim ta sklamat
Panji
11.03.10,09:59
Nevadi aj tak dik za snahu, snad sa este niekto najde.
erzet
11.03.10,10:24
Dobrý deň,

s kolegom začíname v oblasti poskytovania služieb požiarnej ochrany. V súvislosti s novou vyhláškou vznikla povinnosť pre požiarnych technikov zabezpečovať dokumentáciu o požiarno-bezpečnostnej charakteristike užívanej stavby. Chcel by som sa opýtať či by sa tu nenašla nejaká osoba(najlepšie z východného Slovenska), ktorá s tým má dostatok skúseností a bola by ochotná zaškoliť nás, samozrejme za dohodnuté finančné ohodnotenie.

Za pomoc vopred ďakujem.
Čo tak pozrieť na nejaké témy dozadu, www.hazz.sk, google.
propo
11.03.10,12:14
Vdaka za info urcite sa toho kurzu zucastnime, avsak jedna vec je teoria druha prax. Mne islo o to najst osobu, ktora by bola ochotna vysvetlit mi postup vypracovavania pozirnych rieseni pri konkretnych objektoch. Ak o niekom vies velmi by mi to pomohlo :)


Vdaka za info urcite sa toho kurzu zucastnime, avsak jedna vec je teoria druha prax. Mne islo o to najst osobu, ktora by bola ochotna vysvetlit mi postup vypracovavania pozirnych rieseni pri konkretnych objektoch. Ak o niekom vies velmi by mi to pomohlo :)

A preco by som vam to mal ako ŠPO s bohatou praxou co to "vie robit" s tym pomahat?...

Lebo ja to vidim takto....
Ste nejaki "spekulanti", ktori chcu "zarobit" na tom ze budete kopirovat nejake "riesenia" a klamat koho mozete..... budete sa tvarit "my to vieme robit" a prihodite si k tomu 2krat taku cenu ako zistkate od toho u koho to akoze "objednate"

mylim sa? :D no urcite ze nie...

Svoju pracu vypracovania PBCH poskytujem jedine "konecnemu spotrebitelovi" cize majitelovi budov, alebo spolocnosti co su v prenajme v tej konkretnej budove, ziadnemu "medzistupnu" a spekulantom vypracovanie NEPOSKYTUJEM.
Panji
12.03.10,09:28
A preco by som vam to mal ako ŠPO s bohatou praxou co to "vie robit" s tym pomahat?...

Lebo ja to vidim takto....
Ste nejaki "spekulanti", ktori chcu "zarobit" na tom ze budete kopirovat nejake "riesenia" a klamat koho mozete..... budete sa tvarit "my to vieme robit" a prihodite si k tomu 2krat taku cenu ako zistkate od toho u koho to akoze "objednate"

mylim sa? :D no urcite ze nie...

Svoju pracu vypracovania PBCH poskytujem jedine "konecnemu spotrebitelovi" cize majitelovi budov, alebo spolocnosti co su v prenajme v tej konkretnej budove, ziadnemu "medzistupnu" a spekulantom vypracovanie NEPOSKYTUJEM.

www.propo.sk

Mily propo, vidim ze mas asi mnozstvo takychto negativnych skusenosti tak sa ti pokusim vysvetlit ako sa veci naozaj maju:
1. Pises ze chceme zarobit na tom ze budeme kopirovat cudzie riesenia a klamat koho sa da. Vysvetli mi teda preco by som tu pisal nieco take ze sa ich chcem naucit vypracovavat tym myslim ja SAM ak by som ich chcel iba kopirovat a predavat ich za dvojnasobnu cenu co si realne teda vobec neviem predstavit kto by bol taky hlupy mi zato tolko platit.
2. Pytas sa preco by si to mal ty ako SPO s bohatou praxou pre mna robit. Tak v prvom rade za pomoc ktoru hladam som ochotny aj adekvatne zaplatit. A ide o POMOC nie o to ze mi vypracujes pozirane riesenie konkretnej stavby a ja tam dam svoje meno. Ty mas tu bohatu prax ale urcite ti v zaciatkoch niekto pomahal aby si k nej vobec dosiel, ak nie tak klobuk dole ale ja som vzdy toho nazoru ze kto sa pyta dva krat rychlejsie sa to nauci. A v neposlednom rade vypracovavanie poziarnych rieseni je dost technicky zamerana praca ba niektory technici sa vyjadruju ze kto ma za sebou stavbarinu ma este aj vyhodu, takze pre cloveka ako ja ktory studuje ekonomicky zameranu vysoku skolu to bude dost narocne.
4. Naozaj si vyprosim aby si ma nazyval spekulantom a klamarom. Nic o mne nevies, som 22 rocny student ktory nema v plane cakat na skoncenie skoly a nasledny zapis na urade prace. Spolu s mojim bratom zaciname v tomto odvetvi podnikat on ako poziarny technik ja ako kontrolor a kazde svoje skolenie si platim so studentskej pozicky tak kim zacnes ludi sudit snaz o nich najprv nieco zistit.

Takze asi tolko k tvojmu nazoru nemam viac co dodat.