Lilka 1
07.03.10,06:36
Prajem všetkým našim poraďáčkam krásny Medzinárodný deň žien a život plný úprimnej lásky a zaslúženej úcty!
Žena je bytosť, ktorá skrýva v sebe čarokrásu, duchaplnosť i zmyselnosť. Bez nás by bol svet pustý ako lúka bez kvetov, ako nočná obloha bez hviezd či ako srdce bez lásky. http://img196.imageshack.us/img196/9169/078892faa65c4c03af5cfea.jpg http://i567.photobucket.com/albums/ss114/aadi1295/funscrape/flowerswishes/102.jpg
kyblik
07.03.10,05:47
Aj ja sa pripájam dievčatká - ženy, ste skutočne výborným "korením" našich životov... Ste výnimočné, úžasné, skvelé, nenahraditeľné... ;)

PS: Takže zajtra cestou z práce kvetináč...:(
Stanislav 1975
07.03.10,05:52
Prajem všetkým našim poraďáčkam krásny Medzinárodný deň žien a život plný úprimnej lásky a zaslúženej úcty!
Žena je bytosť, ktorá skrýva v sebe čarokrásu, duchaplnosť i zmyselnosť. Bez nás by bol svet pustý ako lúka bez kvetov, ako nočná obloha bez hviezd či ako srdce bez lásky. http://img196.imageshack.us/img196/9169/078892faa65c4c03af5cfea.jpg http://i567.photobucket.com/albums/ss114/aadi1295/funscrape/flowerswishes/102.jpg

No keby to písal chlap,tak poviem,že áno- ale aká samochvála toto...:D:D:D
monika74
07.03.10,06:07
Stanko, Stanko ...:)...ako som sa len v tebe sklamala...a je, že ty budeš prvý v začatí gratulačného maratónu k MDŽ :)....to ZOH si si nenechal ujsť čó??? :---......nuž čo Lilka, keď si samé nezagratulujeme tak...;)...česť výnimkám :---
Stanislav 1975
07.03.10,06:10
Stanko, Stanko ...:)...ako som sa len v tebe sklamala...a je, že ty budeš prvý v začatí gratulačného maratónu k MDŽ :)....to ZOH si si nenechal ujsť čó??? :---......nuž čo Lilka, keď si samé nezagratulujeme tak...;)...česť výnimkám :---

však ja nič v zlom, a aj má lilka pravdu,ale sa mi páči,že ako napísala,že aké sme my ženy nenahraditeľné...:D-myslím to v dobrom, nie v zlom...:o
monika74
07.03.10,06:14
ja som presvedčená, že zlé úmysly si nemal...:)....

mimotemy ....a o tej nenahraditeľnosti si myslím svoje - hlavne, keď zájdem na cintorín :rolleyes:
kyblik
07.03.10,06:18
No keby to písal chlap,tak poviem,že áno- ale aká samochvála toto...:D:D:D

Stando, dievčatá by teoreticky mohli počkať kým túto tému založí zajtra ráno nejaký chlap. Ale čo ak by všetci zabudli...:confused: tak pre istotu sa treba pripomenúť...:rolleyes:;)

PS: aj toto svedčí o vašej výnimočnosti - myslím to úprimne... veď aj pre toto Vás tak ľúbime :D
Danila
07.03.10,06:24
Stando, dievčatá by teoreticky mohli počkať kým túto tému založí zajtra ráno nejaký chlap. Ale čo ak by všetci zabudli...:confused: tak pre istotu sa treba pripomenúť...:rolleyes:;)

PS: aj toto svedčí o vašej výnimočnosti - myslím to úprimne... veď aj pre toto Vás tak ľúbime :D... na Orave zdravo.....:);) a príjemne nech je po celý deň. A tiež to myslím úprimne.:D
Stanislav 1975
07.03.10,06:24
ja som presvedčená, že zlé úmysly si nemal...:)....

mimotemy ....a o tej nenahraditeľnosti si myslím svoje - hlavne, keď zájdem na cintorín :rolleyes:

Monika,to s tým cintorínom je už iná káva:mad:-tam už nezáleží na tom,či muž alebo žena-ale každý blízky je nenahraditeľný...-ale to už som mimotemy
Lilka 1
07.03.10,06:24
Stando, dievčatá by teoreticky mohli počkať kým túto tému založí zajtra ráno nejaký chlap. Ale čo ak by všetci zabudli...:confused: tak pre istotu sa treba pripomenúť...:rolleyes:;)

PS: aj toto svedčí o vašej výnimočnosti - myslím to úprimne... veď aj pre toto Vás tak ľúbime :D Úprimne, založil by si zajtra túto tému? ;)
kyblik
07.03.10,06:29
Úprimne, založil by si zajtra túto tému? ;)

Úprimne... :rolleyes:asi by som zabudol...:( Ale verím, že nie všetci sme takíto zábudliví - nepozorní...

PS: Snažím sa nikdy nezabudnúť hlavne na svoju polovičku...;)
monika74
07.03.10,06:41
Monika,to s tým cintorínom je už iná káva:mad:-tam už nezáleží na tom,či muž alebo žena-ale každý blízky je nenahraditeľný...-ale to už som mimotemy

trochu ma chytil záchvat čierneho humoru...ale ak to napomôže niekomu prehodnotiť priority, tak prečo nie...napr. telku si môžme zapnúť všetci (muži aj ženy)...ale mať a byť s milovaným človekom to je vzácnosť..len bohužiaľ niektorí na to prídu až keď je neskoro..a preto nám všetkým želám aby sme nielen cez MDŽ, deň otcov a matiek, Valentína a pod. si pripomínali, že niekto vedľa nás existuje, nech si to pripomíname a uvedomujeme každý deň...:)
Lilka 1
07.03.10,06:42
Úprimne... :rolleyes:asi by som zabudol...:( Ale verím, že nie všetci sme takíto zábudliví - nepozorní...

PS: Snažím sa nikdy nezabudnúť hlavne na svoju polovičku...;) No vidíš, tak načo by sme čakali, to by sme sa nedočkali. :rolleyes:
kyblik
07.03.10,06:46
No vidíš, tak načo by sme čakali, to by sme sa nedočkali. :rolleyes:


Ale verím, že nie všetci sme takíto zábudliví - nepozorní...

:rolleyes:
sito
07.03.10,06:55
Postrehol som, že Stano je humorista, založil niekoľko tém, ktoré sa rozbehnú, alebo pridá príspevok do tém, ktorý ich naštartuje, sršia humorom a rôznymi názormi poraďákov. Každe vyjadrenie stanoviska je rada, pre niekoho nie, preto niekto frfle na PORADU. Kto za to môže?

Zvony, Lešná, prenájom, hokej, atď.

Smiech je vraj korením života. A smiech vraj lieči. Preto si treba život okoreniť smiechom.

Stanovi patrí vďaka za pilulky!!!
Lilka 1
07.03.10,08:43
No keby to písal chlap,tak poviem,že áno- ale aká samochvála toto...:D:D:D Toto nebolo veľmi džentlmenské gesto. Ak si nechcel blahoželať, / na to bola téma určená/ mohol si sa zdržať komentára. Ak si dostal chuť niečo také písať, mal si si založiť tému Ako to natriem ženám, alebo Anti ženy.
Danila
07.03.10,09:10
Toto nebolo veľmi džentlmenské gesto. Ak si nechcel blahoželať, / na to bola téma určená/ mohol si sa zdržať komentára. Ak si dostal chuť niečo také písať, mal si si založiť tému Ako to natriem ženám, alebo Anti ženy.V predvečer nášho sviatku zvyčajne bývam zdržanlivá, pokorná, usmievavá, odpúšťajúca, čakajúca, bez výčitiek,...neprikazujem, nediktujem, rešpektujem, .....Stanko je galantný, s vlastným názorom....tak mu ho neupierajme, navyše ak s ním môžem len a len súhlasiť.:)
Lilka 1
07.03.10,10:28
Danila
07.03.10,12:03
To lilka:
Ďakujem.:) Najmä za Tvoju noblesu.;)
drajver
07.03.10,13:38
Prajem všetkým našim poraďáčkam krásny Medzinárodný deň žien a život plný úprimnej lásky a zaslúženej úcty!
Žena je bytosť, ktorá skrýva v sebe čarokrásu, duchaplnosť i zmyselnosť. Bez nás by bol svet pustý ako lúka bez kvetov, ako nočná obloha bez hviezd či ako srdce bez lásky.

Verím, že ťa pri písaní nadpisu iba poplietol dátum ( 8.3. - ôsmeho ) - inak by si ho napísala správne :

Žena, prvý div sveta.:)

(a kto jej (im) nerozumie - zostane mu iba údiv )
Stanislav 1975
07.03.10,15:22
Toto nebolo veľmi džentlmenské gesto. Ak si nechcel blahoželať, / na to bola téma určená/ mohol si sa zdržať komentára. Ak si dostal chuť niečo také písať, mal si si založiť tému Ako to natriem ženám, alebo Anti ženy.

Lilenka, ale ja som nikde sa nijako proti ženám nikdy nevyjadril-ani by som si to nedovolil-mimochodom-vždy ma viac priťahovali ženy viac ako muži:D-takže ja určite som nikdy nič zlé proti ženám neprezentoval...-to bože chráň...
Lilka 1
07.03.10,15:49
Lilenka, ale ja som nikde sa nijako proti ženám nikdy nevyjadril-ani by som si to nedovolil-mimochodom-vždy ma viac priťahovali ženy viac ako muži:D-takže ja určite som nikdy nič zlé proti ženám neprezentoval...-to bože chráň... Tak to je dobre Stanko, teším sa. Aj za tú Lilenku. :)
ondrejvla
07.03.10,17:56
Ak dovolíte, pridám svoj názor aj ja:
- netreba karafiát, netreba veľké slová
netreba osušky, bolo by to retro znova,
stačí, pekný pohľad, pohladenie
pre nás to bude spomínanie
na oslavu ženy, no sviatok muža...
každá z nás je jedinečná, tak ako ruža.
ludmilla
07.03.10,18:38
kyblik
08.03.10,11:28
Tak, dievčatká, ženy ešte raz všetko naj naj naj... Nech aj nadalej svojou dobrotou a láskou skrášľujete tento svet...;)
Lilka 1
08.03.10,12:56
Tak, dievčatká, ženy ešte raz všetko naj naj naj... Nech aj nadalej svojou dobrotou a láskou skrášľujete tento svet...;) V mene všetkých poraďáčiek Ti kýblik ďakujem. Sľubujem, že ešte dlho budeme svojou dobrotou, láskou a krásou :) skrášlovať svet. :)
Stanislav 1975
08.03.10,12:59
V mene všetkých poraďáčiek Ti kýblik ďakujem. Sľubujem, že ešte dlho budeme svojou dobrotou, láskou a krásou :) skrášlovať svet. :)

Lilka sa nezdáš-dobrotou,láskou a krásou...:D:D:D
Lilka 1
08.03.10,13:08
Lilka sa nezdáš-dobrotou,láskou a krásou...:D:D:D Že :) . Ale ja som to myslela v mene všetkých žien.
Stanislav 1975
08.03.10,13:09
Že :) . Ale ja som to myslela v mene všetkých žien.

však ja nič,ja muzikant...;););)
jaros5
08.03.10,13:30
Priznám sa, ... nemám rád MDŽ .... , ženy si nezaslúžia tento sviatok.

Myslím, že si zaslúžia oveľa, oveľa viac. Našu lásku, úctu, pohladenie, aj ten kvietok ... by mali mať každý deň v roku !
Stanislav 1975
08.03.10,13:32
Priznám sa, ... nemám rád MDŽ .... , ženy si nezaslúžia tento sviatok.

Myslím, že si zaslúžia oveľa, oveľa viac. Našu lásku, úctu, pohladenie, aj ten kvietok ... by mali mať každý deň v roku !

Juj jaros-ko, aké očko si robíš...:D,ale dobre na to ideš...:cool:
ber to inak ako napísané zo žartu...,súhlasím s tebou...;)
sito
08.03.10,14:15
Všetkým ženám, poraďáčkam prajem príjemný a veselý dnešný deň, MDŽ.
jaros5
09.03.10,17:53
Juj jaros-ko, aké očko si robíš...:D,ale dobre na to ideš...:cool:
ber to inak ako napísané zo žartu...,súhlasím s tebou...;)
Stando, nechcel som si urobiť očko, ani si šplhnúť ;) vyjadril som iba svoj názor ...
trisestri
08.03.12,12:25
zena si zena,
krasou i nehou k laske stvorena
Katy a R
08.03.14,14:14
http://www.beruska8.cz/kyticky/obrazek2/27.gif nadviažem na túto tému a krásny vinš v prvom príspevku.

Milé poraďáčky - želám krásny sviatočný deň - a nielen ten dnešný ;)
Nech je krásnych dní čo najviac v našom živote!
delonka
10.03.14,09:15
Katy R ďakujem a nech máme všetky, vrátane teba veľa, veľa krásnych dní v živote a nezabudnime snívať a sny si aj plniť...:)