Stebielko
07.03.10,20:50
Ahojte. Neviem, kam zaradiť túto tému, tak som ju zaradila sem.
Vypĺňam si prihlášku na vš zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Na druhej strane prihlášky požadujú vyplniť známky z koncoročných vysvedčení zo strednej školy v rozsahu vysokej školy... Viete mi poradiť, ktoré predmety tam mám uviesť? Alebo tam idú všetky predmety, ktoré mám na vysvedčeniach? Ďakujem.
maričku
07.03.10,20:02
Na prihlášku treba uviesť všetky predmety za 4 ročníky okrem tých, ktoré boli hodnotené ako "absolvoval". Ak Ti nestačí počet riadkov, je možné do 1 riadku uviesť 2 predmety s / napr. ak 1. predmet bol prvé 2 roky a druhý v posledných ročníkoch
Stebielko
07.03.10,20:07
Veľmi pekne ďakujem za odpoveď.
Poprosím ešte o nejaké rady.
Predmet maturitnej skúšky. Tiež vypíšem predmety, z ktorých som maturovala. Ale čo mám vypísať do kolóniek - úroveň, externá časť %, percentil....
Ak som skončila školu pred pár rokmi dozadu, musím k prihláške pripojiť overené kópie koncoročných vysvedčení a maturitného vysvedčenia. V tomto prípade nemusím dávať prihlášku potvrdiť na strednú školu, kde som študovala?
Ďakujem.
miramax1
07.03.10,20:10
V tomto prípade sa prihláška nedáva potvrdiť na SŠ.
Stebielko
07.03.10,20:12
Do tej kolónky - predmet maturitnej skúšky to ako vyplním?
Vyplním predmety, z ktorých som maturovala a do úroveň dám známky, aké mám na maturitnom vysvedčení?
Pretože tam sú ešte kolónky externá a interná časť. Tam dám čo?
miramax1
07.03.10,20:13
Uchádzač maturujúci pred rokom 2004 vyplní v časti Klasifikácia maturitnej skúšky stĺpec Predmet maturitnej skúšky stĺpec Ústna forma (známka) v rámci internej časti, Dátum maturitnej skúšky a Priemer maturitnej skúšky.
Stebielko
07.03.10,20:18
Veľmi pekne ďakujem. Veľmi ste mi pomohli. Konečne môžem vyplniť prihlášku a poslať ju... Ešte raz vďaka.
Stebielko
10.03.10,09:03
Dnes som sa dozvedela, že ak chcem externe študovať sociálnu prácu, musím k prihláške priložiť aj potvrdenie od zamestnávateľa.Vraj na externé štúdium prijmú len takých uchádzačov, ktorí pracujú v tomto smere, inak nie. Ja pracujem ako personalista. Spadá tento druh práce tiež do sociálnej práce?
Čo má byť uvedené na tom potvrdení od zamestnávateľa?
kvetinka07
10.03.10,10:46
Dnes som sa dozvedela, že ak chcem externe študovať sociálnu prácu, musím k prihláške priložiť aj potvrdenie od zamestnávateľa.Vraj na externé štúdium prijmú len takých uchádzačov, ktorí pracujú v tomto smere, inak nie. Ja pracujem ako personalista. Spadá tento druh práce tiež do sociálnej práce?
Čo má byť uvedené na tom potvrdení od zamestnávateľa?
Ahoj. Ja som tam volala a nie je podmienka pracovať v štátnej správe (ja robím v súkromnom sektore a je to v poriadku), ale ak by som robila povedzme aj v minulosti, tak je to dobré napísať, zohľadňujú to ak by bolo priveľa záujemcov s rovnakým priemerom. A to potvrdenie si vypýtaj od zamestnávateľa a dodá Ti ho. Je to všeobecné tlačivo, ktoré sa vypĺňa aj keby si chcela prídavky na deti alebo aj iné, ale bude tam prečiarknutá žiadosť o tie príspevky a tak a bude tam len že si zamstznaná od: xy a pečiatka, podpis zamestnávateľa. Ale nerob si s tým ťažkú hlavu- Ty požiadaj o to a ostatné nechaj na nich :-)
terezamaria
14.03.10,10:59
Dnes som sa dozvedela, že ak chcem externe študovať sociálnu prácu, musím k prihláške priložiť aj potvrdenie od zamestnávateľa.Vraj na externé štúdium prijmú len takých uchádzačov, ktorí pracujú v tomto smere, inak nie. Ja pracujem ako personalista. Spadá tento druh práce tiež do sociálnej práce?
Čo má byť uvedené na tom potvrdení od zamestnávateľa?

Vo veľa podnikoch personalisti majú v náplni práce aj starostlivosť o pracujúcich, čo spadá pod sociálnu prácu. Takže keď Ti zamestnávateľ vystaví patričné potvrdenie, kde bude napísané aj to, že máš v podniku v svojich pracovných úlohách obsiahnutú aj sociálnu prácu, tak to určite obstojí. Držím palce.
Stebielko
15.03.10,12:55
Ďakujem. Dnes som prihlášku odposlala, tak som zvedavá na výsledok...