dusanpetras
30.07.04,13:48
Alebo z Bojníc ? :-)
Beata
30.07.04,12:03
Z Prievidze síce nie som, ale kameňom tam dohodím :) Hádam aj vy dohodíte sem, len či máte taký švih :D
Hlinkovx
30.07.04,12:09
Ja som z Prievidze aj Bojníc / nemocnice/
Beata
30.07.04,12:14
Dobre poznám Prievidzu aj Bojnice, často som tam jazdievala :)
Hlinkovx
30.07.04,12:28
Ale kamenom urcite nedohodíš!
Beata
30.07.04,12:32
Hih Silvia, si ma odhalila :)
dusanpetras
04.08.04,04:18
A ja som si myslel, ze ta moja otyzka bude iba hodena do prazdna. Ani som necakal, ze tu najde tolko "takmerprievidzanov" :-)

Co vas dnes najviac nastvalo ?
Janca
04.08.04,04:51
Ja som z Prievidze a nastvalo ma to, ze som musela rano vstat z mojej postielky. chi-chi-chi.
vladan
04.08.04,04:59
hneď naráno - jeden zamestnanec!!!
a ja som si myslela, že keď je dnes tak teplo, slnečno, že bude taký pekný aj celý pracovný deň.
houby!!!
Zuzka
04.08.04,05:14
Vladan, ... kašli naňho, hádam si kvôli nejakému pakovi nebudeš kaziť pekný deň :)
vladan
04.08.04,06:06
určite nie! ... zato mu nevypočítam mzdu!!! :-)))
poraďte, ako sa zbaviť ignorácie zamestnancov! Dobre, že im neutieram rite, a oni kašlú na všetko, čo od nich potrebujem!
jooooj, ale sa viem na takýmto niečim rozčúliť!

... jeeej jak pekne svieti slniečko :-)
Janca
04.08.04,11:06
Skus ich ignorovat Ty, ked budu nieco potrebovat od Teba. Ale na to asi nie si stavana, vsakze ?
vladan
04.08.04,11:09
... ale vieš ako tvrdo so sebou bojujem, aby som dokázala byť ignorant???
Hlinkovx
04.08.04,12:06
To sme tu až traja Prievidžania?
Vladan, možno mu ju nevypočítaš dnes, ale aj tak ťa to počká, takže si nekaz deň:
Chleba môžem dať aj hlupákovi, ale rozum ťažko!
la-dy
11.10.04,19:08
Zdravim.Aj ja som z Prievidze.Zo starého sídliska, ale dielňu mám na severe.Ak to neni tajomstvo,alebo nedovolena reklama, kde, alebo v čom pracujete?Ja oprava čalúnneného nábytku.
Hlinkovx
11.10.04,19:16
Som tiež z Prievidze..aj zo starého sídliska... Robím v servise pre dieselové automobily - predaj a účto...
Janca
12.10.04,05:43
Ja sa zase pokusam postavit na vlastne nohy v oblasti ucta, miezd a dani, hoci som sa po skole zapovedala, ze tuto oblast nikdy nebudem robit. Ale co uz.
Ozaj, neviete mi poradit - hladam nejaku vhodnu lacnu kancelariu, kde by som zlozila PC a stol ? Skusala som to na meste, ale 5.500 za prenajom mi vyrazil dych.
Hlinkovx
12.10.04,05:54
TO Janca... to boli moje slová.. nikdy v živote účtovníctvo a v kancelárii... ale bohužiaľ sedím v kancli a robím účto...
Skús banícke slobodárky pri obchodnej akadémii..... tel: 5412373
zhruba 3200Sk..nájomné + elektika
ak nie si platca DPH.. tak menej
Janca
12.10.04,05:59
Dik, hladala som v Robotnickom dome, na byvalom Priemstave /starom/, ale vsetko je pri mojich prijmoch este drahe. Budem robit tu s.r.o. a tak by som najradsej prevadzku premiestnila uz niekam inam ako mat ju doma. A zvlast, ked som sa dozvedela o tych povoleniach z hygieny, ktore musi mat prevadzka. Hlavne, ze sa nevie dohodnut staveb. urad s hygienou. Je to des.
Miriam.x
23.05.06,12:01
Ahojte:) snažím sa obnoviť tému, možno je tu odvtedy viac prievidžanov (aspoň dúfam):D
RERE
24.05.06,03:48
Aj ja robím v Prievidzi, som tiež zatvorená v kancli nad papiermi, teraz konkrétne nad ročným zúčtovaním, ale nesťažujem si.
karpis
24.05.06,04:01
Ja som tiež z PD a rovnako ako RERE sa trápim nad RZP.
Evelynka
24.05.06,04:26
Ako vidim, tak sa nas dost nazbieralo...:)
Janca
24.05.06,04:33
Hlásim sa k Vám tiež. Vonku sa otepluje, RZZP by sa dalo dobre konzultovať aj pri dobrej káve či pivku niekde v tieni stromov. Čo Vy na to ? Už sme stretko v Prievidzi mali aj s Jožkom Mihálom, ale osobne sa rada stretnem aj s každým z Prievidze a okolia.
P.S.
Chcela by som Vás zároveň poprosiť o informáciu, či neviete o nejakej voľnej kancelárie pre mňa, zakladám s.r.o. a potrebujem "prevádzku". Ak by mi niekto vedel pomôcť pošlite mi SS.
Ďakujem
Hlinkovx
24.05.06,04:42
a ja som ešte stále z Prievidze :D:D
ale netrápim sa nad RZZP:p
Miriam.x
24.05.06,06:00
Hlásim sa k Vám tiež. Vonku sa otepluje, RZZP by sa dalo dobre konzultovať aj pri dobrej káve či pivku niekde v tieni stromov. Čo Vy na to ? Už sme stretko v Prievidzi mali aj s Jožkom Mihálom, ale osobne sa rada stretnem aj s každým z Prievidze a okolia.

Som rada, že nás je tu toľko:) .
A proti stretku v PD nemám nič. Veľmi rada sa pridám;) .
Hlinkovx
24.05.06,06:17
Jani...okolie je do koľko kilometrov?:D:D
Janca
24.05.06,06:24
To je individuálne, podľa toho komu je to ako ďaleko. Vítaný je aj ten, kto chce prísť aj z Čiernej na Tisou.
vema
24.05.06,08:25
Ja som tiež z Prievidze.Zajtra idem na školenie RZ.Poriada ho VšZP,no uvidíme čo to bude.Stále mi vŕta v hlave ten minimálny vymeriavací základ a dúfam, že tam sa dozviem ešte čo potrebujem.Ja robím iba mzdy cca 30 osôb a to doma.Stále som dumala, či je tu na porade niekto z Prievidze a ľaľa koľkí sme sa tu nazbierali.
Antonia1
24.05.06,09:27
A ja som len 6 km od Prievidze. A ja robím doma a idem sa trápiť z RZZP typu
S, SA,SB.
Ailbaba
24.05.06,10:01
Zdravím všetkých skoro susedov.Ja som tak 20-25km od Prievidze.
Miriam.x
24.05.06,10:17
Zdravím všetkých skoro susedov.Ja som tak 20-25km od Prievidze.
Povedz aspoň ktorým smerom, aby sme vedeli kde ťa máme hľadať:D
Hlinkovx
24.05.06,10:18
keď už sa konečne priznávate...že ste z Prievidze..
čo tak aj nejaký termín navrhnúť...
aspoň obdobie...keby kto môže a kedy kto nie....však nám z toho niečo raz vyjde dúfam

ja môžem v akýkoľvek pracovný deň po 16 -tej hodine
účtovník 007
24.05.06,10:21
Silvi,
ste sa nejako rozmnožili, myslím Prievidžania. :)
Miriam.x
24.05.06,10:22
ja môžem v akýkoľvek pracovný deň po 16 -tej hodine
.........aj ja........;)
Hlinkovx
24.05.06,10:25
Silvi,
ste sa nejako rozmnožili, myslím Prievidžania. :)
Bobo..
veď to...už bolo načase...musela som tu farby mesta skoro sama hájiť:D:D
a vieš si predstaviť, čo to dá za prácu:D:D
ale na krahule sa aj tak asi nikto nedovalí...iba zase ja :confused:
Miriam.x
24.05.06,10:27
Bobo..
ale na krahule sa aj tak asi nikto nedovalí...iba zase ja :confused:
možno o rok, Silvi;)
Ailbaba
24.05.06,10:35
Povedz aspoň ktorým smerom, aby sme vedeli kde ťa máme hľadať:D

Takže smerom na Partizánske.
Hlinkovx
24.05.06,10:35
možno o rok, Silvi;)
a čo takto, stihnúť to ešte tento rok:rolleyes:
Zdeni
24.05.06,10:42
Ahojte, beriete aj Partizánčanov do spolku?;)
Miriam.x
24.05.06,10:42
a čo takto, stihnúť to ešte tento rok:rolleyes:
už je na to málo času, max. by som sa tam mohla prísť pozrieť v sobotu
Hlinkovx
24.05.06,11:05
ale ináč v tom málo času nevidím..máš na to 3 dni..
by si mala vidieť...ako som išla minulý rok na scrabble stretko....ešte o 12:00 som bola v práci a tuho pracovala a o 13:00 už som sedela v aute a valila do Košíc a musím priznať, že to bolo super......
takže stíhaš :D
Miriam.x
24.05.06,14:23
Teraz naozaj nemôžem, Silvi, mám dve deti a nemám ich kam dať, manžel už má plán na víkend, ale v PD môžem hocikedy.
Hlinkovx
24.05.06,14:35
tak tentoraz si ma prehovorila:D:D nemáš absenciu
ale aspoň by si mohla teda prísť v tú sobotu kuk...
ja som dnes mala rýchlostretko s Jankou...:p
Miriam.x
24.05.06,14:42
uffffff ale som si vydýchla, že si mi to odpustila:eek: skúsim tam prísť aspoň v sobotu.
Janke som dnes písala SS na tie priestory, ale asi ešte nebola na porade.
Miriam.x
24.05.06,15:42
Takže smerom na Partizánske.
Takže niekde v okolí Oslian???:rolleyes:
Soňurka
25.05.06,04:09
Hlásim sa k Vám tiež. Vonku sa otepluje, RZZP by sa dalo dobre konzultovať aj pri dobrej káve či pivku niekde v tieni stromov. Čo Vy na to ? Už sme stretko v Prievidzi mali aj s Jožkom Mihálom, ale osobne sa rada stretnem aj s každým z Prievidze a okolia.
P.S.
Chcela by som Vás zároveň poprosiť o informáciu, či neviete o nejakej voľnej kancelárie pre mňa, zakladám s.r.o. a potrebujem "prevádzku". Ak by mi niekto vedel pomôcť pošlite mi SS.
Ďakujem
Skús pozrieť tu na PORADE - Inzercia - Rôzne - Prenájom kancelárskych priestorov v Prievidzi
Janca
25.05.06,04:30
Hola, hola, baba volá.
Tak som tu.
Neviem, či máte radi posedenie vonku, ale okrem posedenia
vonku U PACHA, kde je celkom príjemne, by nebolo zlé aj posedenie niekde pod širákom (záleží, koľko by nás bolo).
V Prievidzi v časti SEVER je lesopark (pre tých zo širšieho okolia), kde by sa dalo zajednať ohnisko, popr. gril, je tam reštika, bufet, WC a kopu miesta pre deti, ak by ste nemohli prísť sami. (Stretko vonku síce záleží od počasia, ale v prípade nepriaznivého sa tam dá byť aj v reštaurácií pri pizze) ? Keby som mala chatu, hneď Vás tam všetkých pozvem, ale tú budem mať, až keď budem veľká a bohatá. Termín mi vyhovuje hocikedy, záleží, či by sme sa stretli - ako posedeníčko. Mne stačí termín vedieť cca 3-4 dni, aby som si vedela zariadiť ostatné veci.
Kto má iný typ ?
Hlinkovx
27.06.06,11:42
no...tak ako....bude to stretko..alebo nebude
ingi
27.06.06,12:29
V Prievidzi v časti SEVER je lesopark

som čítala, že v Prievidzi v časti SERVER :p . Z čoho to asi mám? :confused::D
Jozef Mihál
27.06.06,12:31
Zo zamrazených myšlienkových pochodov.
Hlinkovx
27.06.06,12:42
by ma zaujímalo...k čomu ste vy dvaja /Toni a Jozef / dali súhlas:D:D:eek:
Jozef Mihál
27.06.06,12:47
Súhlas, lebo ma to tiež zaujíma.
ingi
27.06.06,12:49
by ma zaujímalo...k čomu ste vy dvaja /Toni a Jozef / dali súhlas:D:D:eek:

Silvi, ja to chápem tak, že BA a KE sa chcú zúčastniť:D
Hlinkovx
27.06.06,12:50
no...tak BA a KE sa už dávno vyhrážajú....ale skutek utek :p
Jozef Mihál
27.06.06,12:52
Ak bude stretko túto sobotu, tak neutek.
Zuzka
27.06.06,13:00
no...tak BA a KE sa už dávno vyhrážajú....ale skutek utek :p


... je tu nejaká tlačenica, nehláste sa všetci naraz :p :D
Muška
27.06.06,13:06
No a teda sa aj ja pridám.
Ja som tiež "AJ" z Prievidze.
Hlinkovx
27.06.06,13:18
Ak bude stretko túto sobotu, tak neutek.
Jozef..ale túto sobotu ja nemôžem...som o takých 90 km vyššie....
Hlinkovx
27.06.06,13:19
Očujte....nerobte v tejto téme mrník ...jasné:D:D
Paula
27.06.06,13:20
Očujte....nerobte v tejto téme mrník ...jasné:D:D
:D :D :D :D :D
Jozef Mihál
27.06.06,13:22
Jozef..ale túto sobotu ja nemôžem...som o takých 90 km vyššie....
Čo letíš do vesmíru?

...čo si už tí ľudia cez dovolenky nevymyslia.
Zuzka
27.06.06,13:30
Očujte....nerobte v tejto téme mrník ...jasné:D:D


Silvika, jasné ;) ... my len, že sme z Prievidze, tak sa hlásime :p :D
... a Ty ideš kdesi o 90 km vyššie :eek:
... šak sa neplaš hneď :D
Hlinkovx
27.06.06,13:32
O akej dovolenke tu hutoríte?? :D:D:D
ja som dovolenku ani nevidela....
Jani..že práve ty dáš súhlas:D:D
Hlinkovx
27.06.06,13:37
Silvika, jasné ;) ... my len, že sme z Prievidze, tak sa hlásime :p :D
... a Ty ideš kdesi o 90 km vyššie :eek:
... šak sa neplaš hneď :D
Zuzka...hej..hlásiš sa:D:D do služby:D:D
oki...tak v piatok večer dondi..nechám ti klúče od bytu...a môžem makať...čo ti budú sily stačiť:D:D
Zuzka
27.06.06,13:42
Zuzka...hej..hlásiš sa:D:D do služby:D:D
oki...tak v piatok večer dondi..nechám ti klúče od bytu...a môžem makať...čo ti budú sily stačiť:D:D

Silvi, už som z toho dopletená :eek: ... kde budeš makať, čo Ti budú sily stačiť, 90 km od domu? :eek:

... a ja budem mať u Teba leháro, výbroný nápad :p :D
Hlinkovx
27.06.06,13:53
Silvi, už som z toho dopletená :eek: ... kde budeš makať, čo Ti budú sily stačiť, 90 km od domu? :eek:

... a ja budem mať u Teba leháro, výbroný nápad :p :D
Zuzka...vidieť...že už úpaľ ťa uľapil:D:D skús čítať pozornejšie :p :D
neviem...či budem makať....ale tých 90 km si sa fakt trafila...a to si nepotrebovala ani priateľa na telefóne:D:D
Janca
28.06.06,04:18
Buďme teda konkretnejší. Navrhujem sobotu 8.7.2006 od rána ak to bude lesopark, poobede až do rána, ak to bude "krčma". Silvinka je organizačný typ, aj je šikovnejšia v ovládaní PC, tak by som ju poprosila o spoluprácu v tejto oblasti. Samozrejme, kto sa chce pridať môže.
Práve upaľujem podať posledné RZZP, ale poobede sa tu ešte na PORADE ukážem.
Hlinkovx
28.06.06,05:02
Jani..no ja ti teda neviem...
mne osobne je to jedno...
ale skôr by som bola asi za nejaké stretko po pracovnej dobe....
možno by to viac ľuďom vyhovovalo....nakoľko nie všetci sme priamo z PD...
ale však nech sa vyjadrí zvyšok....

- kto je za stretko po tej 16:00 hodine...nech dá mne súhlas...

- kto je za stretko v sobotu - nech dá súhlas Janke..o poschodie vyššie...

- komu je to jedno/myslím tým, že môže aj v sobotu alebo aj cez pracovný deň / ...môže dať obom....:D:D však uvidíme..čo sa z toho vykľuje
GABRIELA
28.06.06,06:31
Ahojte , ja sa pridávam k stretku. Veď si ho sľubujeme, koľko?!...no už dobrý rok (a pol). Takže ja môžem aj poobede po robote, aj v sobotu.
Len by som ten čas posunula v sobotu tak na obed, lebo ako poznám seba a moju rodinu, skôr ako o 9,00 nevstanem, kým niečo nakúpim, a vytiahnem okolo 10,00 ostatnú rodinu z postele, .... no tak 11-12 hod. A na stretko len poraďáci, alebo zoberieme ( kto máme a chceme) napr. polovičky, prípadne aspoň deti? Moji so mnou nepôjdu ,ale možno by to niekto privítal - samozrejme táto varianta pripadá len na ten lesopark.
Janca
28.06.06,06:33
Silvinka, ja som myslela, že tá sobota by vyhovovala aj mimoprievidžanom, ktorých by som mimochodom rada spoznala osobne, nakoľko som sa už 2. rok nemohla zúčastniť na Krahuliach.
Hlinkovx
28.06.06,06:48
Jani..
oki..však nech sa vyjadria
myslela som to tak, že niekto odíde v piatok z PD kamsi o 30 km ďalej....že viac sa tu neukáže...:D

pokiaľ však chceš organizovať stretko z najbližšieho okolia tak 200 km :D:D / jednoducho regionálne / slovensko/ prievidzské krahule , tak jasné, že tá sobota je lepší variant

tak včul sa ukážte Blaváci, Košičania a tí, čo ste tu robili mrník:D:D ....a posilnite naše rady......aby zase ten skutek neutek :D:D
Hlinkovx
28.06.06,11:46
posúvam vyššie
AltaKE
28.06.06,11:54
tak včul sa ukážte Blaváci, Košičania a tí, čo ste tu robili mrník:D:D ....a posilnite naše rady......aby zase ten skutek neutek :D:D

predpokladám, že ponúkaš ubytovanie a polpenziu :D:D:D ... ak to bude v auguste.. a dokonca aj v sobotu.. tak prikvitnem.. :D :D
Jozef Mihál
28.06.06,12:24
posúvam vyššie
posúvam nižšie
Hlinkovx
28.06.06,12:56
predpokladám, že ponúkaš ubytovanie a polpenziu :D:D:D ... ak to bude v auguste.. a dokonca aj v sobotu.. tak prikvitnem.. :D :D
sa ti až za dva mesiace ma žiada vidieť??:D:D na júl ma máš ešte plné zuby, či čo :D:D ...
v tej pozvánke sa písalo niečo o ubytovaní a polpenzii??:D:D bo keď hej...tak aj ja chcem :p
AltaKE
28.06.06,13:03
sa ti až za dva mesiace ma žiada vidieť??:D:D na júl ma máš ešte plné zuby, či čo :D:D ...
v tej pozvánke sa písalo niečo o ubytovaní a polpenzii??:D:D bo keď hej...tak aj ja chcem :p

ak zabezpečíš, aby mal júl o jeden víkend viac..tak máš ma tam mať.. ;)) inak som do konca mesiaca vypredaná.. ;) ale ak prešvihneš august.. tak v septembri zo mňa zas nič.. :D .. jedine, že spravíš pozvánku zaujímavejšou.. tak prehodnotím svoje priority.. :D:D
Jana Acsová
28.06.06,13:06
posúvam vyššie

posúvam nižšie
Neposúvam .
AltaKE
28.06.06,13:08
Neposúvam .

.... otáčaš??
Hlinkovx
29.06.06,04:30
ak zabezpečíš, aby mal júl o jeden víkend viac..tak máš ma tam mať.. ;)) inak som do konca mesiaca vypredaná.. ;) ale ak prešvihneš august.. tak v septembri zo mňa zas nič.. :D .. jedine, že spravíš pozvánku zaujímavejšou.. tak prehodnotím svoje priority.. :D:D

Toni...takže kolkovanú žiadosť už nestihnem podať, vytlačiť pozvánku mi odmietli, že je málo kusov....takže jednoducho, ak túžiš po mne:D:D tak dondi...krajšie ti to neviem povedať...;)
Hlinkovx
29.06.06,05:07
tak nájdu sa ešte prievidžania a blízko vzdialené okolie...ktoré príde na stretko??
GABRIELA
29.06.06,05:15
Silvi, ak chceme stretko, myslím že treba jasne zadefinovať kedy, kde a o koľkej. Je štvrtok, a ak je teda záujem treba sa naozaj vyjadriť.
Ja som za sobotu okolo obeda , ale môže byť aj od rána. Ak by to bolo v lesoparku nutné asi od rána , aby sme chytili ohnisko na opekačku. Janka už písala, je tam aj reštaurácia( pre prípad búrky), bufet na kofolu, pivko, dajú sa tam zahrať kolky . Pre deti prostredie na hranie.
Ja som za!!!
Hlinkovx
29.06.06,08:20
Gabi..
však stretko pokiaľ viem..je až o týždeň -takže majú všetci asi ešte čas
zatiaľ čo vidím, je nás 5 kusov...

ja myslím..že zrouzumiteľnejšie to nejde povedať.....ale opakovanie je matkou múdrosti....takže skúsime to znova..

Kto je za stretnutie dňa 8.7.2006 v Lesoparku, nech dá súhlas na tomto linku
http://www.porada.sk/showpost.php?p=265894&postcount=68


Kto je za stretnutie po pracovnej dobe t.j. napr 7.7.2006 o 16:15 napr. Pacho, alebo nejaká taká podobná karčma
nech dá súhlas na tomto linku
http://www.porada.sk/showpost.php?p=265905&postcount=69


komu je to jedno...a prišiel by tam aj tam, môže dať súhlas na oboch linkoch

kto má iný návrh..nech ho napíše....
GABRIELA
29.06.06,09:23
Gabi..
však stretko pokiaľ viem..je až o týždeň -takže majú všetci asi ešte čas
zatiaľ čo vidím, je nás 5 kusov...

Silvi, samozrejme, mám kalendár tak natočený, že som si ani neuvedomila že je to až o týždeň.....
Miriam.x
29.06.06,09:45
Pár dní som tu nebola a nestačím sa čudovať ako sa nám rozbehla táto téma. Len ma veľmi mrzí, že sa nebudem môcť prísť na vás pozrieť.:mee: Zajtra ideme do Grécka. Ale ostatným prajem príjemnú zábavu a mne ostáva len dúfať, že to nie je posledné stretko v PD.
AltaKE
29.06.06,09:50
.... a mne ostáva len dúfať, že to nie je posledné stretko v PD.

nie je.... v auguste bude ďalšie.. :D:D
Janca
29.06.06,09:54
Miriam uži si more a slnko, na ďalšom nám povieš ako bolo.
Hlinkovx
29.06.06,09:54
Pár dní som tu nebola a nestačím sa čudovať ako sa nám rozbehla táto téma. Len ma veľmi mrzí, že sa nebudem môcť prísť na vás pozrieť.:mee: Zajtra ideme do Grécka. Ale ostatným prajem príjemnú zábavu a mne ostáva len dúfať, že to nie je posledné stretko v PD.

a kedy sa vrátiš?
Hlinkovx
29.06.06,09:55
nie je.... v auguste bude ďalšie.. :D:D
ty vykecáš aj to, čo nevieš:D:D...no..som zvedavá...či dondeš
Janca
29.06.06,10:01
Zajtra to predbežne môžme uzavrieť, aby sme vedeli počet a ktoré kryté ohnište zaistiť. Netreba z toho robiť hrúznicu, lebo lesopark aj ohnísk je dosť, dobrých ľudí sa všade veľa zmestí, prinajhoršom sa rozložíme v malom lesnom anfiteátri, ktorý je hneď na kraji. Ránom som myslela tak 9,00 hod. samozrejme nie 4,00 hod. Všetko závisí od počasia, ale mrholenie by nemalo vadiť ak nebude zima, lebo stromy sú husté, posedenie kryté.
Minulý týždeň som tam videla aj pečené prasa - skúsim zistiť, ako si ho tam zadovážili. ..... a k tomu pivko .....
Miriam.x
29.06.06,10:05
a kedy sa vrátiš?
..........11.7.........
To by som bola rada ak by bolo stretko aj v auguste. Na Krahule sa mi nepodarilo prísť a veľmi rada by som vás spoznala ;) .
Tak sa tu majte pekne a tiež si to na tom stretku riadne užite.
Hlinkovx
29.06.06,10:09
..........11.7.........
To by som bola rada ak by bolo stretko aj v auguste. Na Krahule sa mi nepodarilo prísť a veľmi rada by som vás spoznala ;) .
Tak sa tu majte pekne a tiež si to na tom stretku riadne užite.
Miriam... tak ti nejaký ten uhlík odložíme:D:D
Jozef Mihál
29.06.06,11:36
Ja sa rád zúčastním, v najbližších dňoch sa budem dosť často pohybovať v PD, ale kedy presne a ako neviem. Tému sledujem ak budem v čase stretka v PD, prídem.
Hlinkovx
30.06.06,07:42
posúvam vyššie
Janca
30.06.06,08:40
Ide o nezáväzné stretnutie, nemusíte dávať žiadne záväzné vyjadrenia, nič sa neplatí vopred, ide len o to, aby sme sa tam stretli a pokecali.
Hlinkovx
30.06.06,14:41
zase posúvam vyššie
ALDA
30.06.06,14:49
zase posúvam vyššie

Silvi, čo sa stále vypytuješ, všetci sme z Porady nevieš:confused::D
Hlinkovx
30.06.06,18:17
Silvi, čo sa stále vypytuješ, všetci sme z Porady nevieš:confused::D
musím predsa obnovovať tému...:D...
AltaKE
30.06.06,18:44
zase posúvam vyššie

Silvii.. už si jak vysoko??? :D:D ... už je to tých 90 km smerom hore?? :D
Hlinkovx
02.07.06,16:01
Toni...už posúvam dole:D:D som späť
AltaKE
02.07.06,16:32
.... doprava budeš kedy posúvať?? :D
Hlinkovx
02.07.06,17:10
.... doprava budeš kedy posúvať?? :D
no..tento rok asi ťažko...a snáď mi to vyjde na budúci rok...tak sa teš...potom si ma užiješ:D:D abo budeš musieť ty do ľava prísť;)
AltaKE
02.07.06,17:22
no..tento rok asi ťažko...a snáď mi to vyjde na budúci rok...tak sa teš...potom si ma užiješ:D:D abo budeš musieť ty do ľava prísť;)

Ľavo tento rok bude... a v tvojom prípade i pravo.. :D:D .. o to sa už postarám.. :)
Hlinkovx
02.07.06,18:14
a v tvojom prípade i pravo.. :D:D ..
tak tomu never:D:D
Hlinkovx
03.07.06,13:01
no..tak ako s tým stretkom....
u mňa je zmena...v piatok môžem...v sobotu sa mi niečo iné nakopilo...
takže platí to???
Janca
04.07.06,04:09
Ospravedlňujem sa, že som sa včera neozvala, ale bojovala som so zápalom koreňa u zubára.
Podľa vyjadrených súhlasov pri našich príspevkoch žiadna veľká párty...... Také malé prasa v Lesoparku nemajú. Ako vždy klasika, len "skalní" takže teším sa o 16.15 hod. v piatok 7.7.2006 u PACHA
na Gabrielu, Hlinkovx (keď nemôže v sobotu), karpis, popr. p.Mihál, ak bude v Prievidzi. Samozrejme ostatní sú tiež vítaní. Prosím vyjadride súhlasom, či Vám vyhovuje hodina, resp. navrhnite inú.
Hlinkovx
04.07.06,20:26
tak pridá sa ešte niekto???
Daja72
05.07.06,12:00
Ahojte!!! Aj ja som z Bojníc!! Aj mňa zoberiete na stretko????
Čaute Daja
Hlinkovx
05.07.06,12:19
Ahoj.
jasné..že ťa vezmeme do partie...
o 16:15 u Pacha
AltaKE
05.07.06,15:21
o 16:15 u Pacha

... dáte aj frndžalicu?? :D:D
Hlinkovx
05.07.06,15:57
... dáte aj frndžalicu?? :D:D
očuj...ty rypák:D:D frndžalicu dones ty...čakám ťa...o 16:15 u Pacha:p
AltaKE
05.07.06,15:59
očuj...ty rypák:D:D frndžalicu dones ty...čakám ťa...o 16:15 u Pacha:p

Aj by som došla.. len neviem, kde Pacho býva.. :D:D
Hlinkovx
05.07.06,16:08
kúsok odo mňa:D:D však ťa znavigujem:D:D stačí furt rovno...
Hlinkovx
06.07.06,04:45
takže posledné posunutie..
piatok 7.7.2006 o 16:15 u Pacha....
Paula
06.07.06,05:01
A príde aj kúzelník? A či iba zbojník , keď už Pacho :rolleyes:
Hlinkovx
07.07.06,04:46
takže dnes o 16:15 u Pacha...;)
očujte vy dve...však dondite..a aj predstavenie môžete urobiť:p
Hlinkovx
07.07.06,18:50
takže poslušne hlásim...stretko sa konalo u Pacha..
zišli sme sa v počte 4 kusy /karpis, Janca, GABRIELA, a ja/
...myslím si, že bolo super....
foťák som zabudla..takže fotodokumentácia nie je, a ani nebude..:D
a na obedovo-večeru sme mali 2x halušky bryndzové, 1 x halušky syrokrémové a raz nejaký grécky či jaký šalát...
koniec hlásenia...
;)
Hlinkovx
05.09.06,08:38
takže chystá sa ďalšie pacho - stretnutie

8.9.2006 po 16:00

info bližšie tu :
http://www.porada.sk/t6177-p8-kafotreff-prievidza.html