Macd69
08.03.10,14:40
Som novacik.Chcel by som vediet,ci prostrednictvom mobilu mozem zasahovat do diskusii a ako?Stale sa o to snazim a nic...Dakujem
Laco-monter
08.03.10,13:47
Používaj svoj mob.telefon na telefonovanie.

Tato stranka nie je pokec , aby sa do nej dalo prispievať cez SMS!
alla66
08.03.10,14:13
Som novacik.Chcel by som vediet,ci prostrednictvom mobilu mozem zasahovat do diskusii a ako?Stale sa o to snazim a nic...Dakujem
samozrejme, všetko sa dá. Práve môj príspevok píšem z mobilu. Stačí ak máš v telefóne internet, načítaš si www.porada.sk
prihlásiš sa a môžeš radiť o 106:-). Ak máš viac otázok, kľudne sa pýtaj, dostaneš odlišné odpovede, pretože tu platí pravidlo- kto ako vie, tak odpovie. Záleží od teba, ktorú si vyberieš
kaco11
08.03.10,14:18
ja tiez chodim cez mt. tato stranka vsak nie je vo formate wap ale len www takze potrebujes adekvatny mt a bezny internetovy prehliadac do mobilu. ja mam operu. aky mas mt?
kyblik
09.03.10,20:22
ja tiez chodim cez mt. tato stranka vsak nie je vo formate wap ale len www takze potrebujes adekvatny mt a bezny internetovy prehliadac do mobilu. ja mam operu. aky mas mt?

Čierny...:D
Xanti
10.03.10,19:35
Čierny...:D
Aj ja mám čierny,
a rohy by mi narástli kým by som moje rozsiahle príspevky poniektoré napísala na mobile ... brrrrrrrrrrr ... pre mňa desivá predstava. PC to istí. :D:D
Macd69
11.03.10,08:16
Dakujem za rady,ja som trpezlivy a pomaly sa snazim...Ste SUPER!
alla66
11.03.10,12:26
Dakujem za rady,ja som trpezlivy a pomaly sa snazim...Ste SUPER!
Ahoj, už je tvoj príspevok odoslaný z mobilného telefónu? ... niekedy trpezlivosť nestačí. :)
Macd69
12.03.10,08:53
Ano,aj ked to niekedy trva...Ale stoji to za to!PORADA je nieco uzasne!!Mnozstvo tem a rad,len si vybrat to potrebne...Urcite doporucim znamim!