milanr
04.10.05,14:00
Chcem poprosiť o radu skúsených poraďákov. Akým spôsobom môžem vyselektovať iba svoje príspevky ? Je možné, aby sa mi zobrazili všetky moje príspevky napr. z posledných 7 dní ? Niekedy sa mi stane, že zareagujem na príspevok a potom si nemôžem spomenúť, kde sa nachádzal a chcem sa k nemu spätne vrátiť, prípadne reagovať a musím ho pracne hľadať. http://www.porada.sk/images/icons/icon9.gif
Tweety
04.10.05,12:04
Chcem poprosiť o radu skúsených poraďákov. Akým spôsobom môžem vyselektovať iba svoje príspevky ? Je možné, aby sa mi zobrazili všetky moje príspevky napr. z posledných 7 dní ? Niekedy sa mi stane, že zareagujem na príspevok a potom si nemôžem spomenúť, kde sa nachádzal a chcem sa k nemu spätne vrátiť, prípadne reagovať a musím ho pracne hľadať. http://www.porada.sk/images/icons/icon9.gifTreba prejsť do svojho profilu a tam sú na výber možnosti. Ak si chceš pozrieť svoje príspevky tak urobíš na to klik a oni sa Ti zobrazia.
Mária M:)
Zita5
04.10.05,12:07
Hore na lište klikni " Skratka " -My profile . Tam nájdeš všetky svoje príspevky či už so súhlasom alebo bez súhlasu a aj každú tvoju zadanú tému .:confused: :)
Tweety
04.10.05,12:33
Neviem, či už z toho čumenia do obrazovky slepnem, ale na hornej lište nič také ako "My profile" nevidím. Mohli by ste mi ten postup opísať podrobnejšie, ako sa dostanem do svojho profilu, kde sú na výber možnosti.Prejdi na hornú lištu zoznam členom,klikni, tam celkom v pravo je zrýchlené hľadanie(hľadaj členov), zadaj svoj nick a máš to!
Mária M:p
Palino
04.10.05,12:34
Keď si na hlavnej stránke Porady, dole vidíš zoznam všetkých prítomných členov a si tam aj Ty. Klikneš na svoj nick a vidíš aj svoj profil a všetko to, čo písali predomnou.

Ale si ma dobehol, kým som napísal tento text, Ty si už svoj príspevok zmazal. To nie je fér. Ale aj tak to tu nechám!:)
Richard
04.10.05,13:41
Ak chceš vyhľadať konkrétny príspevok tak najrýchlejšie je ísť cez rozšírené vyhľadávanie, tam zadať kľúčové slovo a seba ako autora príspevku.
milanr
05.10.05,05:07
Díky za rady, už som to odskúšala a funguje to! Už sa nebudem trápiť s pracným vyhľadávaním.