federic
08.03.10,16:39
Dobrý deň, kúpil som si jazdené auto z iného okresu. Mám ho už prihlásené... Chcem sa opýtať či musím prepísať aj SKT a EK. Na kartičkách mám napísanú ešte starú ŠPZ. Ale VIN číslo vozidla sedí. Musím ísť na novú kontrolu? Lebo táto mi platí do 12/2011... Ďakujem za odpoveď.
Xanti
08.03.10,15:40
Laco-monter
08.03.10,15:43
Nie nemusíš isť na STK a EK !

Máš predsa na skle nálepky,že vozidle je SPOSOBILE pre premávku .
Zmenou majiteľa, predsa automobil sposobilosť nestráca , či ano ?!
Xanti
08.03.10,15:45
Nie nemusíš isť na STK a EK !

Máš predsa na skle nálepky,že vozidle je SPOSOBILE pre premávku .
Zmenou majiteľa, predsa automobil sposobilosť nestráca , či ano ?!
Si to predstav, že musí.
Musí absolvovať administratívne STK a EK, aby vymenili kartičky. Na nové ECV, policajtov to zaujímať nebude, že má platnú STK ked nevedia či je z toho auta kedže má iné ECV:
federic
08.03.10,18:48
Ďakujem za radu. Zajtra pôjdem si to pôjdem dať spraviť.
Laco-monter
08.03.10,20:35
Si to predstav, že musí.
Musí absolvovať administratívne STK a EK, aby vymenili kartičky. Na nové ECV, policajtov to zaujímať nebude, že má platnú STK ked nevedia či je z toho auta kedže má iné ECV:

Mňa také dačo netrápilo.
Xanti
08.03.10,20:36
Mňa také dačo netrápilo.
Samozrejme ty máš na rozhadzovanie 50 eurové pokuty. :D
Laco-monter
08.03.10,20:42
Samozrejme ty máš na rozhadzovanie 50 eurové pokuty. :D

Vyhýbam sa policajtom, a vyhýbam sa BA a tiež počúvam správy z dopravneho servisu .:D

A samozrejme, nálepky na skle mám v poriadku.

A myslím si že aj moje auto musí byť v poriadku.Viem čo sa na ňom menilo,čo ešte vydrží a jazdím na ňom aj do zahraničia.:)
pizzanoel
08.03.10,21:19
Ano musis si ist spravit STK aj emisnu. STK ti mozu spravit administrativnu ta plati na 1 rok a prepisu ti v nej SPZ cize nebudu testovat auto len administrativne ti ju pozmenia tou znackou ovsem len pokial STK plati. Co sa tyka emisnej tak tu musis spravit uplne na novo a plati 2 roky...
federic
09.03.10,09:53
Takže dnes som tam bol a za nove kartičky a nálepky si vypýtali 20€. STK a EK mi platí normálne do konca 2011...nemusel som ju robiť nanovo.
mlisa
09.03.10,10:08
rok a pol mam inu SPZ na aute a inu v karticke o STK, asi 5krat za to obdobie ma kontrolovala policia, a ani jednemu policajtovi to nevadilo :-) Asi som mala stastie :-)