janka2306
09.03.10,15:10
Ahojte,
potrebovala by som poradit nejaky darcek pre priatela, bude mat 32 rokov, nechcem velmi riesit materialne dary skor nejaky zazitok, ktory by si pamatal nadlho. Ak by to malo byt materialne tak teraz sa mu konecne podarilo kupit byt, mozno nieco mile tym smerom, ale nemam ani ponatia co by to mohlo byt. Najde sa tu niekto co mi poradi???

Ocenim vsetky rady, dakujem :)
azla
09.03.10,15:12
- thajská masáž a pekná menovka na dvere nového bytu :)
Oliwa
09.03.10,18:45
Ahojte,
potrebovala by som poradit nejaky darcek pre priatela, bude mat 32 rokov, nechcem velmi riesit materialne dary skor nejaky zazitok, ktory by si pamatal nadlho. Ak by to malo byt materialne tak teraz sa mu konecne podarilo kupit byt, mozno nieco mile tym smerom, ale nemam ani ponatia co by to mohlo byt. Najde sa tu niekto co mi poradi???

Ocenim vsetky rady, dakujem :)

Ako dlho poznáš Tvojho priateľa? To fakt netušíš, čo by ho potešilo? A ako to máme vedieť my, čo ho nepoznáme vôbec a vieme iba to, že má 32 rokov a nový byt? Trochu málo informácií. :confused: Aké má vzdelanie, povolanie, záujmy, aký je to typ človeka - mestský/vidiecky, športový/nešportový, akčný/bufeťák, liberál/konzervatívec, extrovert/introvert, spoločenský/papučový typ, ...
Ak to má byť zážitok - čo tak zoskok s padákom? Ak to prežije - vezmi si ho :D.
Ak to nemá byť materiálne - nedaj mu darček a určite si to zapamätá :D. Len neviem, či ešte budeš jeho priateľkou :).
kyblik
09.03.10,20:14
Súhlasím s azla -ou, pekné doplnky, sviečky... Ak Ťa nič iné nenapadne, previaž sa stužkou a nechaj sa rozbaliť... ;)
janka2306
10.03.10,07:36
Ďakujem za typy :-)
nepozname sa este dlho, asi tak pol roka. Pracuje s drevom, je sportovy a spolocensky typ. Chcela som pocut vas nazor, co by potesilo vas a z toho nieco vybrat pre neho takze to nebolo mienene tak, ze vy ho poznate a ja nie...
hnedoočka
10.03.10,07:55
Súhlasím s azla -ou, pekné doplnky, sviečky... Ak Ťa nič iné nenapadne, previaž sa stužkou a nechaj sa rozbaliť... ;)

...ani pekným kvietkom do bytu myslím nič nepokazíš....;):)

a môžeš ho chodiť občas polievať.....myslím ten kvet!:D
latonteria
21.04.10,08:36
Videla si už reklamu na AXE Twist? Je tam chalan vo vyťahu, na ktorého sa vrhajú baby, lebo pekne vonia. Čo tak darovať mu tú voňavku a zahrať sa na "zvodnú" cicu:---:---:--- Samozrejme význam to má len vtedy, keď tú reklamu pozná...Držím palce :)
matus-x1
21.04.10,22:07
Keď má rád drevo, tak odporúčam drevenú podsvietnú alko súpravu (http://www.najdarceky.com/). Darček a zároveň bytový doplnok, ktorý zaujme i vaše návštevy v novom byte.

http://www.najdarceky.com/image/cache/data/pns3/pns3-1-250x250.jpg