Lusssia
10.03.10,04:43
Vie mi niekto preložiť vetu:?

ak daňovník neuplatňuje nárok na daňový bonus r.92 a jeho celkové zdaniteľné príjmy nepresiahnu 50% sumy podľa §11 ods.2 písm. a) zák. na r.91 sa uvádza nula. Ako to mám chápať v praxi?

Dakujem
Lusssia
10.03.10,06:00
Nevie mi nikto poradit, please... :)
Lusssia
10.03.10,09:02
Myslí sa to tak, že ak nedosiahnem vyššie celkové príjmy ako 50% z 4025,70, t.j. 2012,85 tak uviediem 0? :rolleyes: