ingaur
10.03.10,07:13
Dobrý deň, neviem či máte niekto s tým skúsenosť, ale včera ma moja známa zaskočila otázkou, či je vôbec možné aby si download-server.sk účtoval prístup k databáze... bol jej zaslaný email, kde od nej žiadajú poplatok. Ostala som šokovaná, lebo mne sa nič podobné nestalo, tak som jej nevedela poradiť. Chcela by som preto poprosiť o radu vás...
misoft
10.03.10,16:11
Nedupľovať tému!!!!
Prosím admina, aby toto zrušil!
ingaur
10.03.10,18:28
ospravedlňujem sa za 2x danú rovnakú tému a prosím o zrušenie tejto...
jancibr
16.03.10,09:11
Tiez patrim k tym, co sa zaregistrovali na portaly download-server.sk a prisla mi do mailu faktura na 60 eur za prvy rok...Bohuzial az potom som si podrobne prestudoval obchodne podmienky a zistil ako lahkovazne som naletel..dokonca odstupenie od zmluvy stoji 100EUR..co je uplne jedno ak mam na dva roky platit 120 EUR...neviem asi by to mala cele preskumat obchodna inspekcia, ci dalsie institucie, ci vobec ta ich obchodna zmluva je v sulade so zakonom....sam neviem ci platit alebo neplatit..ale po detailnom prestudovani celej ponuky je to yvslovenie chytanie a zaviazanie si klientov a v podstate za velmi slabu az smiesnu ponuku...teda jedno registrovanie ma vyslo poriadne draho...co s tym nevioem zatial..snad ak ans bude viac, niekde sa to dotlaci,aby sme nemuseli platit za nieco co nema hodnotu...