akneleh
10.03.10,07:41
Prosím o radu či odchodné policajtom vyplatené podľa zák. 328/2002 je zdaniteľný príjem? ďakujem
Kvaka
10.03.10,08:44
áno, je to zdaniteľný príjem, mne to zamestnávateľ uviedol ako príjem podľa § 5 ZoDP
nicolek
21.10.10,09:54
pozri par.52 ods.5 a 6 je tam podmienky ze ak do 31.12.2003 trval sluzobny pomer 5 rokov odchodne je oslobodene od dane