ONOtomas
10.03.10,08:54
Dobry den, nema tu niekto otazky na test pri poskytnuti dotacie z Uradu prace????
Timka1
10.03.10,08:46
ONOtomas
10.03.10,09:54
ano ano mrkal som to, len tam je všade, že není sa čoho báť....ale kašlem to, vela vecí už viem, tak to spravím na plny počet a hotovo, čo že.....
Timka1
10.03.10,09:55
ano ano mrkal som to, len tam je všade, že není sa čoho báť....ale kašlem to, vela vecí už viem, tak to spravím na plny počet a hotovo, čo že.....

máš pravdu, nie je čoho sa báť, a keby niečo pošuškate si so susedom na testoch, zrobíš ich na 100%!
Dantess
10.03.10,10:38
máš pravdu, nie je čoho sa báť, a keby niečo pošuškate si so susedom na testoch, zrobíš ich na 100%!
ani ja som sa nebál a dali také otázky, že z 30 ludi spravilo 5 :D Ale inak sa nebojte :D

A šuškať sa fakt teda nedalo. To by sme leteli jedna radost. Ale zavysi kde to človek robi...
Timka1
10.03.10,10:48
ani ja som sa nebál a dali také otázky, že z 30 ludi spravilo 5 :D Ale inak sa nebojte :D

A šuškať sa fakt teda nedalo. To by sme leteli jedna radost. Ale zavysi kde to človek robi...

tak to počujem prvý krát, žeby z 30 ľudí urobilo 5 .... to ste mali veľmi prísno...

niektorí dokonca vraveli, že samé pracovníčky úradu im povedali odpovede, len aby urobili, fakt to záleží od toho kde to robíte a aký uhol pohľadu majú na to pracovníčky úradu práce
Dantess
10.03.10,13:29
tak to počujem prvý krát, žeby z 30 ľudí urobilo 5 .... to ste mali veľmi prísno...

niektorí dokonca vraveli, že samé pracovníčky úradu im povedali odpovede, len aby urobili, fakt to záleží od toho kde to robíte a aký uhol pohľadu majú na to pracovníčky úradu práce
Bohužial... :( My sme tie prachy potrebovali a začali sme bez nich a fungujeme už pomaly rok. UP to dá ludom bez skutočnej vizie a potom to ludia vracaju už po pol roku. Je to zle spravene. Pretože ak niekto nechce, aby sme to spravili, tak dá také otázky, že to nespraví nikto. Bolo to tam vtedy totálne oficialne. Na nas zirali tie uradnicky jak na väzňov...
s.r.o.
10.03.10,17:06
netreba sa nicoho bat ja som sa ani predtim neucil nepripravoval a spravil som ten test je velmi jednoduchy vsetci mate tie iste otazky akurat sme mali kazdy poprehadzovane otazky inac v pohode komisiu sme mali asi z 10ludi bolo to dost napete jedine co ti poradim je taky chytak komisia sa ta moze spitat ci by si vedel podnikat aj bez tejto dotacie ak povies ano tak na 100% ty nedaju tu dotaciu tomu ver
Dantess
10.03.10,17:29
netreba sa nicoho bat ja som sa ani predtim neucil nepripravoval a spravil som ten test je velmi jednoduchy vsetci mate tie iste otazky akurat sme mali kazdy poprehadzovane otazky inac v pohode komisiu sme mali asi z 10ludi bolo to dost napete jedine co ti poradim je taky chytak komisia sa ta moze spitat ci by si vedel podnikat aj bez tejto dotacie ak povies ano tak na 100% ty nedaju tu dotaciu tomu ver
lol. To je dobrá vtákovina ak to je pravda. To teda človek má podnikat z 2500 eurami ? Ved to ledva stací na nakup materialu napriklad pre moj biznis. Co potom prenajom, reklama a milion inych vydavkov ?! Ak ma niekto 2500e a dostane z UP dalsich 2500e tak má spolu 5000e a je vacsia sanca, že mu biznis vyjde než tomu, kto ma len 2500e z UP. Cely tento štát a system je na hlavu postavený.
s.r.o.
10.03.10,17:36
no to je pravda dantes to som si nevymislel ale kruta realita jeden pan takto skoncil jasne ze nie kazdy ma milioni ani ja by som bez tej pomoci ani nemohol zacat no su aj ludia ktory maju na to a idu aj tak ziadat o tu dotaciu